Top-Fight.cz - bojové sporty

Poměrně velkou kritiku si za svůj výkon v Oktagonu Underground slízává česká veteránka UFC Lucie Pudilová. Ta působila odevzdaným dojmem, dle svých slov doplatila i na špatná pravidla a nakonec s mladou Terezou Bledou prohrála na body.

Ačkoliv se tento duel nepřipsal do statistik na sherdogu, tak musíme připomenout, že to pro Lucku byla již pátá prohra v řadě. A vesměs by se zároveň dalo dodat, že se její výkony vůbec nelepší. Téhož si například všiml i David Dvořák.

„Jak jsem viděl nástup Lucky, tak mi přišla úplně odevzdaná, bez života. Jsem velice zklamaný z jejího výkonu jak v kleci, tak i z pozápasového rozhovoru, ale úplně nejvíc jsem zklamaný z jejího rohu,“ nechal se slyšet sportem.cz citovaný Dvořák, jehož hodnocení se rozhodně nedrželo při zdi.  

„Je strašné už několik let sledovat neschopnost zápasníka mít vlastní hlavu a udělat změnu a sledovat, jak si Lucka sama s velkou pomocí jejího rohu pohřbila kariéru. Je to obrovská škoda pro české MMA. Lucka své jméno degradovala na úroveň amatérské ligy a pro sponzory a budování vlastní značky bude podle mě hodně nezajímavá. Vše, co jí UFC dalo, zmuchlala a vyhodila do koše,“ zmiňoval.

Ale aby nezůstalo jen u kritiky, přešlo se i na chválu. Ta ovšem patřila Lucčině protivnici Tereze Bledé, která začíná nejen prokazovat, ale pomalu i naplňovat svůj vysoký potenciál.

„Tereza předvedla skvělý výkon a ve svém mladém věku se předvedla ve velkém. Všichni si jí budou pamatovat jako náctiletou, která jasně přejela veteránku UFC. Velký skok v kariéře, a to je teprve na začátku,“ dodal pro sport.cz Dvořák.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email