top fight logo export web
Ondrej Novotny a Palo Neruda vlastni Oktagon MMA

Máme hezčí turnaje než v UFC, pochválil se Novotný. V čem tkví kouzlo Oktagonu?

Kdepak nějaké UFC. Na skromné poměry Oktagonu se údajně nechytá nikdo, bije se do prsou hrdý promotér Ondřej Novotný po mnoha letech tvrdé práce.

Obecně na veřejnosti převládá názor, že nejlepší MMA bojovníky pod svými křídly má UFC, které je jako jediné také nejvíce na očích. Pokud ovšem přimhouříme oči a budeme se soustředit na turnaje jako takové, musíme údajně uznat, že nejlepší galavečery pořád skromná česká asociace pod vedením Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy.

Oktagon MMA miri do Kataru
Oktagon MMA

Duo snů: Neruda a Novotný

„Já a Paľo nejsme na rozdíl od skoro všech organizací na světě staří bojovníci. Jsme vlastně spíše takoví umělci. Paľo je odkojen fotografií, já zase televizí a filmovým světem. Proto naše turnaje vidíme televizně, filmově a příběhově,“ vysvětloval Novotný, jak čerpá nápady k vizuální stránce svých galavečerů.

„Samotný zápas je třešnička na dortu a ten dort vám postupně servírujeme, vy se do něho zamilujete. Turnaji prostě dáme takovou nadstavbu, obal, příběh, show, zajímavost, aby se toho lidé co nejvíce chytli, aby je to bavilo,“ líčí vrchní šéf Oktagonu.

„Přidáváme navíc světla, ohňostroje, show. Ale hlavně ty příběhy, emoce, nadšení, slzy, v tom jsme jiní, ojedinělí. Jsme schopni za podmínek daleko skromnějších, než mají slavné americké organizace, dělat daleko hezčí turnaje. A to jak vzhledově, tak i příběhově, a tím pádem i zápasově,“ popsal Novotný výjimečnost své organizace.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pavol Neruda (@pavolneruda)

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!