top fight logo export web
marpo masta

Marpo: Dřel jsem dnem i nocí a investoval opravdu miliony, zápas v květnu prostě bude!

Zranění soupeře a pandemická situace protáhla Marpův kemp o několik měsíců. Ota Petřina zažil staré časy Hanumanu a ví, že podobné věci se prostě stávají.

Také ale chce být za svoji snahu konečně pořádně ohodnocený, protože peníze, které narval do přípravy, se už dají počítat v řádech statisíců. V posledních několika týdnech se navíc zdálo, že k duelu Terminátor vs. Marpo vůbec nedojde. Oba aktéři sice pochybnosti rozptýlili, ale i tak má svěřenec Masty Jirkovského dohodnutý s OKTAGONem plán B.

„Teď už věřím, že zápas proběhne. Nebo tahle, i kdyby se Karlos do souboje ještě zranil, což se samozřejmě může stát, tak já budu v květnu v O2 aréně boxovat stejně. Jsem s OKTAGONem domluvený, že by mi dali za Karlose náhradu. Já ten zápas totiž vážně chci. Navíc, když už jsem věnoval tolik času i energie.“

Terminátor má samozřejmě obrovskou nevýhodu v tom, že jeho tělo je oproti Marpovu mnohem opotřebovanější. Navíc Marpo se v posledních několika letech věnoval čistě boxu a Karlos musel svoji energii tříštit v mnohem komplexnější MMA přípravě. I tak je česká jednička ve střední váze odhodlaná připsat si úspěšný debut v ringu a ukončit boj před limitem.

„Marpo už teď vyhlíží další zápas, kde by vydělal nějakou korunu, a utíká s tím do RFA. Já mám v hlavě ale jenom jedno. Přípravu na moje první životní KO, který padne v květnu v O2 aréně,“ reagoval Karlos na prosincový zápas Marpa s Iljou Škondričem, který proběhne na turnaji RFA.

Hlavní otázka je, jak se Marpo v obou soubojích dokáže vyrovnat s váhovou nevýhodou. V zápasech Muaythai chodil Ota v kategorii okolo sedmdesáti kilogramů, ale Karlos i Ilja jsou stokiloví pořízci. Nabrat několik desítek kilo je samozřejmě možné, jak se to však projeví na vašem pohybu a fyzičce, to je druhá věc.

„Beru zápasy váhově pro mě z Marsu. Moje fight váha bývala 67-71kg. Dnes tak jednaosmdesát maximálně. Karlos má teď okolo sto-pěti a Ilja tak sto-dvacet, když jsem ho viděl. Nebojím se, chci se seštípat a odvést skvělý sportovní výkon. Ukázat, že jsem válečník, miluju boj!“

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.