Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • Oktagon MMA
  • Mikulášek: Dostával jsem zprávy s výhrůžkami smrtí, i proto jsem chtěl Rašku za každou cenu porazit

Mikulášek: Dostával jsem zprávy s výhrůžkami smrtí, i proto jsem chtěl Rašku za každou cenu porazit

Že bude bitva o Ostravu pěkně vyhrocená, to jsme věděli už během příprav na zápas, které doprovázela celá řada emocí. Některé byly kladné, ale některé bohužel i záporné… a to natolik, že překračovaly zdravé hranice rozumu.

Václav Mikulášek byl v boji s Ondřejem Raškou mírným papírovým outsiderem, avšak pokud jde o „derby“, veškeré podobné předpoklady jdou stranou. Totéž se ukázalo i na bojišti, kde prvně jmenovaný toho druhého ještě prakticky v úvodu souboje uškrtil.

„Byl to super pocit, protože se jednalo o věc, která mě vnitřně strašně štvala. Všechny ty pomluvy a výhrůžné zprávy, jakých se mi dostávalo na mou osobu i mou rodinu… prostě jsem si řekl, že v tomhle duelu musím vyhrát,“ pravil Mikulášek, jehož výkony se každým zápasem jenom zlepšují.

Za úspěchem stojí i dobrá taktická příprava. „Věděl jsem, že z toho vzejdu jako vítěz. Ondra to jel na sílu, vsadil na práci u klece, s čímž jsem počítal. Věděl jsem, že v postoji nade mnou nevyzraje, a když se mu ani nepodaří hodit mě na zem, pak mě neporazí. A že se mi ho podařilo ještě uškrtit? To byl jen vrchol toho všeho,“ svěřoval se.

Co přijde dál, to je zatím ve hvězdách, ačkoliv jisté cíle tu jsou. „Chci si užívat každý zápas, který mě čeká. MMA mě činí šťastným a dává mi to ten potřebný pocit svobody. Zdali by se mi jednoho dne podařilo stát šampionem, bylo by to skvělé. Je to takový ten sen, který máme všichni, co (nejen) tento sport děláme,“ dodával.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?