top fight logo export web
81c0ea211276cf5d8e3dcd2b2a38f3e0eded29ec

Mikulášek: Dostával jsem zprávy s výhrůžkami smrtí, i proto jsem chtěl Rašku za každou cenu porazit

Že bude bitva o Ostravu pěkně vyhrocená, to jsme věděli už během příprav na zápas, které doprovázela celá řada emocí. Některé byly kladné, ale některé bohužel i záporné… a to natolik, že překračovaly zdravé hranice rozumu.

Václav Mikulášek byl v boji s Ondřejem Raškou mírným papírovým outsiderem, avšak pokud jde o „derby“, veškeré podobné předpoklady jdou stranou. Totéž se ukázalo i na bojišti, kde prvně jmenovaný toho druhého ještě prakticky v úvodu souboje uškrtil.

„Byl to super pocit, protože se jednalo o věc, která mě vnitřně strašně štvala. Všechny ty pomluvy a výhrůžné zprávy, jakých se mi dostávalo na mou osobu i mou rodinu… prostě jsem si řekl, že v tomhle duelu musím vyhrát,“ pravil Mikulášek, jehož výkony se každým zápasem jenom zlepšují.

Za úspěchem stojí i dobrá taktická příprava. „Věděl jsem, že z toho vzejdu jako vítěz. Ondra to jel na sílu, vsadil na práci u klece, s čímž jsem počítal. Věděl jsem, že v postoji nade mnou nevyzraje, a když se mu ani nepodaří hodit mě na zem, pak mě neporazí. A že se mi ho podařilo ještě uškrtit? To byl jen vrchol toho všeho,“ svěřoval se.

Co přijde dál, to je zatím ve hvězdách, ačkoliv jisté cíle tu jsou. „Chci si užívat každý zápas, který mě čeká. MMA mě činí šťastným a dává mi to ten potřebný pocit svobody. Zdali by se mi jednoho dne podařilo stát šampionem, bylo by to skvělé. Je to takový ten sen, který máme všichni, co (nejen) tento sport děláme,“ dodával.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.