Top-Fight.cz - bojové sporty

Mikulášek: Kdybych si na Vémolu nevěřil, nikdy bych si neotevřel pusu

Pozornosti veřejnosti neunikla další silná výměna názorů mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem.

Jejich spor se táhne již několik týdnů a oba dva už pomalu naznačují, že vzájemný zápas bude jediným řešením, jak urovnat všechny nešvary.

„Chtěl jsem zápasit na OKTAGONu UNDERGROUND, ale měl jsem za to, že tam bude mistr Vémola. Dnes už vím, že tam nebude a moje váha 100 kg není optimální. O to víc se ale budu připravovat, teď jsem se trošku flákal,“ odpovídal Mikulášek na dotaz, jestli se představí v nové sérii turnajů organizace OKTAGON MMA.

A zatímco si ostravský válečník ze střední váhy myslel, že Terminátor připraven nebude, tak se dočkal odpovědi, která je naprosto odlišného názoru.

Jen provokuj a čeká tě TKO v prvním kole, vzkazuje Vémola Mikuláškovi

Baba Jaga, Vémola

„Na rozdíl od Baby Jagy já jsem ready. Ondřej Novotný tohle žrádlo předhodí a shazovat ani nemusí. Zmlátím ho v jakékoliv váze,“ reagoval Vémola, jenž je ochotný uvést věci na pravou míru. A to nejen ve váze střední (do 84 kg), ale klidně i ve váze polotěžké (do 93 kg).  

„A co rameno, už nebolí?“ rýpal pohotově Mikulášek. „Už můžeš zápasit? Než si dojdeš pro titul v 84, tak prvně budeš muset porazit mě. A věř mi, je mi jedno jak blbý nebo absurdní ti to přijde. Ty můžeš ztratit vše, já nic,“ vysvětloval.

Když pak došla řeč na šance, nebál se Mikulášek přiznat jednu zásadní věc. „Kdybych si nevěřil, nikdy bych si neotevřel pusu. Dost možná bych prohrál, ale horší by bylo, kdybych tu starou mašinu zaparkoval jak nákupní vozík z Kauflandu.“

To je zku*vysyn šilhavý! pustil se Baba Jaga do Vémoly, který zpochybnil jeho bojové umění

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?