top fight logo export web
mikulasek melis oktagon 32

Mikuláška můžu zlomit už na vážení, je si vědom Meliš. Podle něj je to psychicky nevyrovnaný člověk

Mikulášek je podle Meliše psychicky nevyrovnaný člověk, kterého lze snadno zlomit už na vážení.

Na tento souboj fanoušci čekají už poměrně hodně dlouhou dobu, a pokud se něco vyloženě špatného nestane teď prakticky na poslední chvíli, tak se ho konečně dočkáme.

Kdysi dobří přátelé, nyní rivalové se proti sobě postaví již nadcházející víkend na turnaji OKTAGON 32 v Ostravě. A protože se mezi oběma borci vaří zlá krev, je pro ně výhra ohromně důležitá.

„Mezi námi již absolutně není žádné kamarádství, spíše to má už obrazy nevraživosti, kdy si oba dva chceme ublížit,“ přiznává Meliš, který je poslední dny z hlediska verbálních projevů o něco hlasitější.

Vašek Mikulášek se nechal slyšet, že například v boji s takovým Karlosem Vémolou prostě zamrznul, a proto jsme od něj v kleci nic neviděli. Pokud se za tu dobu něco nezměnilo, hodlá mentálně svého soka zastrašit Meliš už před bojem.

„Dle mého názoru je Vaškovou největší slabinou jeho hlava. Myslím si, že na tom není psychicky dobře, a pokud vidí, že se ho soupeř nezalekl a že se ho nebojí, tak se někdy třeba už při vážení cukne, a to ho zlomí,“ popisuje.

Na jednu stranu se Meliš jeví sebevědomější, na druhou stranu je to ale podle sázkových kanceláří spíše on, kdo se bude muset probít skrze papírové předpoklady. Mikuláškovi věří více lidí, kteří zároveň předpokládají, že tento zápas na body rozhodně neskončí.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.