top fight logo export web
milos petrasek miminko

Miloš Petrášek bude otcem! Radostnou novinku propálil omylem

Miloš Petrášek aka Meloun je jedním z nejoblíbenějších bojovníků na československé scéně.

Před turnajem OKTAGON 26 nebyl v jednoduché situaci, protože mu šlo o hodně. Na svém kontě měl tři prohry v řadě, dal výpověď v zaměstnání a musel za každou cenu vyhrát. To se mu nakonec povedlo, chorvatského soupeře ukončil už v prvním kole. Co ho hnalo dopředu?

K maximálním výkonu Melouna vybičovala radostná zpráva, kterou se dozvěděl pár dní před zápasem. “Když jsem se ve středu dozvěděl, že budu tátou, tak jsem si řekl, že na Štvanici odejdu z klece buď vítězně, nebo na nosítkách. Byla to taková poslední kapka, která mi potvrdila, že jdu správnou cestou. Měli jsme trošku problémy, jezdili na nějaká vyšetření, než nám doktoři řekli, že jsme v sedmém týdnu,” prozradil Petrášek.

A i když neměl nic říkat, v pozápasové euforii se přeci jen pochlubil. “Manželka mě upozorňovala, že se to ještě nesmí říkat, ale já jsem trouba… Věděl jsem, že pokud vyhraju, poruším to a něco plácnu. Jsem užvaněný. Manželka se dívala doma, byla děsně nervózní. Volal jsem jí těsně před nástupem, abych ji slyšel. Říkala, že mě miluje, ale měla rozklepaný hlas, tak jsem si řekl, že to v kleci nebudu moc protahovat, že ji přece nenechám brečet, zatímco se peru,” dodal Miloš.

Restart MMA kariéry se Milošovi povedl na výbornou, Chorvata zničil už v prvním kole na submisi a připsal si tak jedno z nejdůležitějších vítězství ve svém životě. Jak se vám zlejší a agresivnější Meloun líbil?

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.