top fight logo export web
0863a5d2f0b03d6d605eb16a5cf0c62917490167

Nejhezčí bitka postojářské pyramidy? Fapšo s Kozubovským předvedli parádní show

Štípaná mezi Fapšem a Kozubovským je bezesporu kandidátem na nejhezčí bitvu celé osmičkové pyramidy Last Man Standing od OKTAGONu.

Kluci nezůstali jen u intenzivního staredownu a vyříkali si to v kleci.

Na jedné straně stál Sebastián Fapšo, teprve 20letý Slovák, kickboxerský šampion organizací IAKSA a WKN. Na druhé straně 24letý Čech Matěj Kozubovský, mistr Evropy v Muay That a Mistr ČR v K-1.

A hned od začátku do toho kluci šlapali naplno. Už v prvním kole nechal Fapšo vyžrat Kozubovského spršku tvrdých granátů a poslal ho k zemi do počítání. Počítání Fapšovi v druhém kole Kozubovský ale vrátil, když předvedl skvělou kombinaci a poslal ho k zemi.

I třetí kolo pokračovalo šílenými přestřelkami, ze kterých vyšel vítězněji Fapša, který poslal českého bojovníka tvrdým levým hákem přímo na bradu opět do počítání. Rozhodčí nakonec přisoudili oprávněně vítězství mladému Slovákovi Fapšovi.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.