top fight logo export web
9de91f3611272e3dfccb1bfa3ccfa9976771ee28

Nejočekávanější zápas v československém MMA: Karlos Vémola vs. Attila Végh

Československý souboj, který nemá v MMA obdoby. Attila Végh se dohodl na zápasu s Karlosem Vémolou na galavečeru Oktagon. Nejočekávanější souboj v československém MMA je konečně dohodnut. Po přestupu Karlose Terminátora Vémoly do organizace Oktagon už měření sil dvěma legendám MMA nic nestojí v cestě. Oba bojovníci se mají ve velké úctě, a proto nelze očekávat nějaký výživný předzápasový trashtalk.

Attila „Pumukli“ Végh (32 výher / 8 porážek) si v pestré kariéře zazápasil například v americkém Bellatoru a aktuálně je s bilancí 32-8 považován za nejlepšího slovenského MMA zápasníka v light heavyweight váze. V Oktagonu má zatím bilanci tří výher v řadě.

Karlos Vémola vs. Attila Végh

Karlos „Terminátor“ Vémola (24 výher / 5 porážek) se stal prvním Čechem v nejprestižnější MMA organizaci UFC. Do minulého roku byl největší tváří XFN. Na kontě má parádní bilanci 24-5. Aktuálně má navíc 8 vítězství v řadě. Český Terminátor se ukáže už na Oktagonu 11 v Ostravě.

Souboj těchto dvou borců bude bezesporu nejsledovanější česko-slovenskou MMA událostí v letošním roce. Datum jejich střetnutí ještě nebylo oznámeno. Oba dva mají ovšem přislíbenou i odvetu. Jejich souboje se tak dočkáme minimálně dvakrát. Zároveň bylo potvrzeno, že se ani jeden z nich neukáže na UFC v Praze.

Attila Végh – Karlos Vémola kurz / Vsaďte si na MMA zápas roku

Duel mezi Véghem a Vémolou bude velice vyrovnaný. Podle bookmakerů je favoritem český Terminátor. Végh se ale v poslední době měřil s lepšími soupeři než Vémola. Terminátor navíc ukázal, že když mu nezafunguje takedown, je většinou poměrně bezradný. Attila Végh má tělesné dispozice i techniku, díky které by měl Vémolovy pokusy ustát. Následně by měl svého soupeři udolat v postoji, kde má Vémola bezesporu i nadále jisté slabiny.

Attila Végh – Karlos Terminátor Vémola vstupenky a cena lístků

Zápas Attila Végh vs. Karlos Vémola je zatím pouze oznámen a místo ani datum ještě nebylo upřesněno. Aktuálně se spíše řeší přechod Vémoly z XFN do Oktagon MMA. Jeho přestup byl totiž oznámen teprve 11. února. Ihned po domluvení arény se můžete na veškeré informace těšit přímo zde.

Karlos Vémola – Attila Végh livestream sledovat online živě zdarma

Souboj Karlose Vémoly s Attilou Véghem bude samozřejmě v přímém přenosu přenášet televize O2 TV Sport. Tato televize je ovšem placená. Pokud chcete tento zápas sledovat živě a zdarma můžete využít alternativy v podobě volně dostupných livestreamů, které jsou volně dostupné na internetu. Tyto online streamy ovšem občas nabídnou horší kvalitu obrazu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!