top fight logo export web
milos petrasek miminko

Nevěřil jsem, jak je Petrášek falešný! netajil své zklamání Pirát

Další pražský turnaj organizace OKTAGON bude opět hostit O2 arena, ale trochu netradičně bude akce postavena na boxerských kláních. Hlavní zápas večera je již měsíce promovaná řežba mezi Karlosem Vémolou a Marpem.

V posledních dnech došlo na oznámení dalších dvojic, které se utkají v pro ně netradiční disciplíně. Diváci se 21.5. můžou těšit na souboj Michala Kotalíka s Václavem Mikuláškem nebo Jonase Magarda s Vaškem Sivákem.

Poslední ohlášený zápas je československé derby mezi Milošem Petráškem a Samuelem Krištofičem. Oba borce čeká 4×3 minuty dlouhé setkání a již teď je jasné, že asi nepůjde o kamarádskou exhibici. Pirát se totiž během vstupu na turnaji OKTAGON Prime 5 o Melounovi vyjádřil opravdu nelichotivě a čerstvý otec okamžitě na svém Instagramu kontroval.

„Těším se na zápas velmi. V minulosti jsme už měli mít zápas v MMA, takže teď to přijde, že si ten zápas spolu dáme. Měli jsme spolu také takový trashtalk, když jsme začínali s MMA, ale potom jsme se celkem poznali. On za mnou přišel i v Brně. Když jsme se potkali, tak se smál, byl milý a slušný. Gratuloval mi k dceři, přál mi jen to nejlepší a přál to i mojí přítelkyni Janke. Získal si tím u mě velký respekt a úctu. Teď jsem viděl, že také rozjel ryšavá papule, a že potřebuju dostat přes hubu. Já jsem z toho byl normálně zaskočený a nerozumím tomu. Už jsem ho bral, nechci říct jako kamaráda, ale vybudoval jsem si k němu úctu jako k člověku. Po tom všem jsem zhnusený, že to opravdu byla faleš a zda dokáže být Miloš Petrášek tak falešný? Všechny ty úsměvy a přání byly falešné? Jsem z toho zhnusený a taky trochu zklamaný. Myslel jsem si, že to je slušný člověk, který tohle nepotřebuje. Nemyslel jsem si, že potřebuje být falešný, už nevím, co se děje v tomhle světe. Já jsem taky divný, zvláštní, ale je tam nějaká míra, z tohohle jsem normálně smutný,“ uzavřel svoji litanii Pirát.

Miloš, kterého do zápasu s Xavierem nepustilo zranění, na Pirátova slova reagoval celkem stručně.

„Rozhodně sám sebe nepovažuji za skvělého boxera, ale tady budou moje schopnosti bohatě stačit. Konečně zápas, kdy budu chtít někoho pořádně trefit do hlavy, aby se mu v ní rozsvítilo. Jestli jste koukali na OKTAGON a slyšeli ty slinty od Piráta, tak mu je rád vysvětlím v MMA Letem Světem a následně 21.5. Oss.“

Podcast Ondřeje Novotného, kde je Miloš již stálým spolupracovníkem, nás doufejme čeká již tento týden. O jedno zábavné téma je tedy očividně postaráno.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.