top fight logo export web
marpo real fight arena

Novotný ohledně Marpova přesunu k RFA: Cítím se zklamán a oklamán zároveň

Marpo nemá s žádnou organizací smlouvu, proto když mu laso vedle OKTAGONu předhodilo i RFA, rozhodl se ho pevně chytit.

Tento tah je ze strany nově vzniklé organizace logický. RFA hodlá hned při nástupu na tuzemskou scénu strhnout co největší pozornost a nositel tak velkého jména, jakým disponuje hudebník Otakar Petřina, jim v tomto záměru nepochybně pomůže.

Bohužel to na papíře nevypadá zrovna dobře. Český rapový umělec se totiž prvně domluvil s organizací OKTAGON MMA, pod jejíž taktovkou se má letos v květnu střetnout s Karlosem Vémolou. Na konci roku v RFA pro změnu s navrátilcem Iljou Škondričem. Tento tah ovšem majitel OKTAGONu Ondřej Novotný považuje za velké osobní zklamání.

„Tohle je pro mě takové chlapské i přátelské zklamání. Manažer Marpa nás ve své podstatě oklamal. Na všem jsme mezi sebou byli domluveni a najednou začali tlačit na pilu, chtěli podepsat smlouvu, kterou jsme tedy v rychlosti podškrábli. No a pak vylezlo toto…,“ promluvil Novotný ve svém YouTube streamu.

„Když to vyšlo ven (Marpův duel se Škondričem), nevěřil jsem tomu. Chápu, že Marpo chce peníze a chce zúročit formu, ale už nerozumím tomu, že se do toho nechal zatlačit a oznámil to ještě před květnem, ačkoliv v RFA má vystoupit až v prosinci… To nedává žádný smysl,“ vyjádřil kapitán oktagonské bárky své znechucení.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.