top fight logo export web
vemola oktagon titul vaha

Ohromná výhoda? Joker je na Vémolu příliš lehký, rozdíl může být i 15 kg

Zatím jsme zde měli jen samé názory, jaký je Ilič pro Karlose „náročný soupeř“. Pohled z toho druhého soudku nám přinesl zkušený analytik, který věří, že se vážně není čeho obávat a že Karlos Vémola nad Jokerem Iličem skutečně vyhraje.

Zadíváme-li se na to očima sázkových kanceláří, mělo by jít o jasnou záležitost, která v rámci titulových bitev nemá obdoby. Minimální kurz na Terminátora a ohromný kurz na srbského vyzývatele, který je navíc ryzím postojářem.

Tuzemské MMA hvězdy mluvily o tom, že je „Joker“ možná špatný na zemi, ale dozajista disponuje velkou KO silou, která může být pro Karlose nebezpečná. Jenže Karlos se s tímto soupeřem nebude rvát v postoji. Naopak nehodlá nic riskovat a pro pás si bude chtít dojít tou nejsnazší možnou cestou – rychlý strhl na zem a tam pokus o ukončení.

Přidáme-li k tomu ještě ten fakt, že je Joker původem střední váha (84 kg), která bude bojovat o pás váhy polotěžké (93 kg), můžeme očekávat, že Karlos bude mít v boji hmotnostní převahu. A tyto kilogramy budou setsakramentsky důležité, aby si hladčeji udržel protivníka na zemi.

Rozdíl klidně i 15 kilogramů

„Musíme brát v potaz Vémolovu váhovou výhodu, někdy mívá i o patnáct kilogramů víc. Jakmile přesune boj na zem, Ilič bude muset investovat mnohem víc energie než on. Vémolův poslední soupeř byl zvyklý bojovat v těžké váze (do 120 kg, Polák Pasternak), i přesto působil na zemi bezradně. A Ilič je zvyklý na lehčí a rychlejší soupeře,“ uvedl pro server idnes analytik z Reinders gymu Jan Novák.

karlos vemola oktagon 33 nazor

A tím pádem se dostáváme k celému jádru problémů a spekulací. Typická střední váha, jako je Joker, bude mít na zemi v polotěžké váze s Terminátorem velké potíže. Podobně to vidí i sázkové kanceláře, které na to zareagovaly pro Vémolu velmi nízkým kurzem.

Výjimku by mohla představovat bitva v postoji nebo nějaký „lucky punch“, který nikdy nelze vyloučit. Že ovšem takovýto úder skutečně přijde, a ještě navíc že Karlose uspí, to je ale vskutku velmi nízká pravděpodobnost.

Karlos Vémola – novinky, články, analýzy

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!