top fight logo export web
221bb0cf11d7f86233fb7e4feb12bd161c9f5e2b

OKTAGON 20: Karlos Vémola vs. Alex Lohoré – Informace a živý přenos

Předposlední den v tomto roce je vyhrazen očekávanému turnaji OKTAGON 20. Prakticky hned po konci hlavního zápasu minulého galavečeru, ve kterém Terminátor snadno přejel Babu Jagu, se rozjely spekulace, kdo bude další soupeř UFC veterána.

Karlos avizoval, že touží po titulovém souboji ve střední váze, ale že na Brazilce Leandra Silvu potřebuje delší přípravu. Hledání tedy pokračovalo, až padla volba na borce z první stovky světového žebříčku Alexe Lohoré.

NÁVOD: Jak sledovat Oktagon 20?

1) Registrujte se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus)

Pro sledování zápasů stačí přejít do sekce LIVE a vždy kliknout na duel, který chcete sledovat. Můžete si také vsadit na své favority a zpestřit si tak celý galavečer.

Jednatřicetiletý Francouz má bilanci devatenáct výher a pět porážek, kdy 47 % vítězství získal knockoutem. Mezi jeho největší úspěchy patří dva triumfy v organizaci Bellator a několik hodně povedených vystoupení v Cage Warriors. Většinu kariéry nastupoval ve veltrové váze, ale v posledním zápase si úspěšně ozkoušel kategorii do čtyřiaosmdesáti kilogramů. I když má Da Killa Kid sedm výher submisí, preferuje boj v postoji, kde těží ze svého pohybu a dobrého načasování.

Karlos Vémola půjde do tohoto zápasu s rekordem devětadvacet výher a šest porážek, kdy 52 % vítězství získal submisí. Po tvrdém konci loňského roku, který přinesl Karlovi prohru v Zápase století, se Terminátor vrátil zpět na vlnu a skalpy Robertsena a Mikuláška si navrátil ztracené sebevědomí. Hlavně norský policista prověřil Vémolovu odolnost slušně a výhra ve třetím kole se nerodila vůbec snadno.

Karlos po titulu OKTAGONu touží opravdu mocně, o čemž svědčí i jasný vzkaz, který poslal svému soupeři. „Tohle je můj domov, moje město a můj titul! Budeš mě muset zabít, abys mi ho sebral“.

Karlos Vémola se zlepšuje v boxu a připravuje se na Oktagon 20

Lohoré trénuje stejně jako Vémola v Londýně a trenéři v Shootfighters o něm mají díky společným sparingům dobré povědomí. Karty jsou tedy opět rozdány jasně. Karlos bude muset svého soka dostihnout a využít svůj wrestling, který je na světové úrovni. Alex bude silově ztrácet a bude se muset spolehnout na výborný pohyb a doufat, že údery Terminátora unaví a zpomalí.

Podle nás to však vydrží maximálně první kolo a poté jej začne Vémola muchlat pod sebou na zemi. Souboj je vypsán na plných pět kol a důležitým faktorem bude i fyzická připravenost. Očekáváme triumf českého borce, to ve druhé polovině zápasu. Kurz je zatím okolo 1.31.

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.