top fight logo export web
0bdfb97a26c7d72fd0380a347a90190e40a1c7cf

OKTAGON 21 živě! Sleduj přímý přenos.

Už v sobotu 30. ledna se uskuteční další galavečer organizace OKTAGON. 21. turnaj proběhne opět bez diváků, ale i tak přinese na domácí poměry nabušenou fightcard. V tomto článku poskytujeme podrobné informace, live výsledky a také, kde sledovat živý přenos online.

 SLEDOVAT Z ČESKA  SLEDOVAT Z SK

Na předzápasové kartě se nám tentokrát předvede skvělý postojář Matěj Peňáz, kterého si fanoušci mohou pamatovat ze série turnajů Oktagon Underground. I Tereza Bledá tentokrát naskočí do zápasu a vyfasovala pro něj polskou soupeřku. Ta se taktéž předvedla v turnaji OU, kde porazila Lucii Pudilovou. Dále se můžeme těšit na Konráda, Zuzáka, Kertésze a Macka.

Hlavní karta přinese šest duelů. Otevře ji Szabová, chytit se bude chtít opět Barároš, který vyfasoval méně zkušeného Juráčka. Ani proti němu není podle sázkových kanceláří velkým favoritem. Uvidíme slovenské derby v podání Štrbák vs. Ryšavý. Zkušenosti z UFC a opravu za turnaj Underground si odčiní Pudilová. O zahraniční souboj i v této nelehké době se postarají Apollo vs. Lohoré. Samotný hřeb večera Paradeiser vs. Buchinger není třeba komentovat. Celý turnaj Oktagon 21 je možné sledovat přes odkaz níže.

NÁVOD: Jak sledovat OKTAGON 21?

1) Registrujte se přes odkaz níže:

 —> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 —> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus).

Oktagon 21 přináší skvělou fightcard