top fight logo export web
Tomáš Fiala vs. Ondřej Petrášek na Oktagonu 22

OKTAGON 22: Tomáš Fiala vs. Ondřej Petrášek – informace, analýza a tip

Jeden z největších taháků prelims karty bude bezpochyby premiéra Ondřeje Petráška v OKTAGONu. Starší bratr populárního Melouna válčil na akcích organizace GCF již v roce 2012.

Ondřej Petrášek není nováček!

Velký talent však příliš zápasově aktivní není a za devět let kariéry absolvoval pouze sedm duelů. Z nich si odnesl velmi lichotivou bilanci šest výher a jedna porážka, kdy 67 % vítězství získal submisí. Naposledy se představil na GCF 61 loni v lednu a slavil bleskovou výhru TKO nad Lotyšem Granauskisem.

Jeho soupeř Tomáš Fiala si premiéru v OKTAGONu zažil na posledním turnaji loňského roku. Nebezpečného Němce Elderbieva přejel ve velkém stylu a připsal si vítězství TKO za necelé čtyři minuty. Fidži tak upravil svůj rekord na šest výher a tři porážky, kdy 50 % vítězství získal submisí.

Tomáš Fiala v přípravě na Oktagon 22

Tomáš Fiala vs. Ondřej Petrášek na OKTAGONu 22

Zajímavě poskládaný zápas přinese souboj dvou spřátelených gymů, které v přípravě na zápasy hodně spolupracují. Reinders i MMA Monster disponují množstvím osobností, ale lepší skladbu sparing partnerů má bezesporu Petrášek.

Fiala těží ze svého solidního wrestlingu a tvrdého ground and pound. Petrášek je ale v grapplingu ohromně silný a Tomáš Fiala bude mít problém dostat se do výhodné pozice. Stylově nám zápas přijde lépe složený pro Ondru. I když bude pro čerstvé fanoušky OKTAGONu novou tváří, věříme v jeho vítězství. OKTAGON 22 sledujte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.