top fight logo export web
tereza bleda oktagon

OKTAGON 30 nám nakonec přinese boj o titul

Situace okolo hlavního zápasu turnaje OKTAGON 30 se vůbec nevyvíjela dobře. Původně avizovaný boj o pás střední váhy mezi Pirátem a Karlosem (později Patrikem Kinclem) se přesunul až na únorovou akci. Náhradou měla být exponovaná válka mezi Čepem a Peňázem, ale série zranění slovenského borce tento zápas bohužel znemožnila.

Ondřej Novotný v jednom z nedávných dílů MMA Letem světem vyjádřil touhu vyšperkovat tento turnaj bojem o první ženský titul OKTAGONu.

Bohužel, jak šel čas, zdálo se, že zůstane pouze u přání, ale včera propadla na OKTAGON Instagramu zpráva, která vše změnila. Jednou z aktérek je Tereza Bledá, která sice započala profesionální kariéru teprve loni, ale její vítězná šňůra stojí rozhodně za pozornost.

Vše odstartoval triumf v pyramidě OKTAGON Underground, kde Tereza postupně vyřídila Lucku Pudilovou, Magdu Šormovou a ve finále i Lucii Szabovou. Lepší jména česká ani slovenská scéna nyní neobsahuje, a tak bylo jasné, že se ve svěřenkyni Andrého Reinderse skrývá něco speciálního.

Tereza Bledá jde o titul na OKTAGONu 30

V plnohodnotném MMA si vede stále teprve devatenáctiletá bojovnice podobně suverénně. Čtyři výhry ze stejného počtu zápasů a z toho tři ukončení. Fantastická bilance přinesla zaslouženou odměnu v podobě titulové šance. V ní by se měla Bledá poměřit s Brazilkou Mabelly Limou.

Sedmadvacetiletá bojovnice se bude vracet do akce po dvouleté pauze a disponuje bilancí devět výher a jedna porážka. Ta přišla pro Limu v nejhorší možnou chvíli, a to v soutěži Dana White Contender Series. Zde nestačila na krajanku Luane Carolinu, která si díky tomu zajistila smlouvu v UFC, kde do teď figuruje.

Už z rekordu obou bojovnic je jasné, že Tereza Bledá bude opět tahat za ten méně zkušený konec provazu. Naštěstí pro ní nám již mnohokrát dokázala, že disponuje naprosto unikátními vlastnostmi, které jí umožňují porážet i top soupeřky z vrchních pater světového žebříčku.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!