top fight logo export web
oktagon 30 video

OKTAGON 30 zachráněn! Vybrakovanou kartu pořádně vylepší Underground

Zdálo se, že poslední turnaj v roce stíhá nějaké prokletí. Bojovníky kosila zranění i pozitivní testy na covid a karta se promotérům doslova rozpadala pod rukama.

Ve chvíli, kdy byl zrušen zápas Dawa vs. Primera a Szabová vs. Rubin, už asi málokdo věřil, že nás čeká plnohodnotná podívaná. Řešení se povedlo najít spojením turnaje s projektem Underground, kde se v malých rukavicích odehrávají zápasy podle pravidel Muaythai.

„Vzhledem ke zraněním a pozitivním případům, což vyřadilo ze hry několik zápasů, jsme se rozhodli udělat fanouškům radost a přidáme na turnaj zápasy podle oblíbených pravidel OKTAGON Underground. Svět Undergroundu zdobí adrenalinem nabité zápasy v malých rukavicích, bez takedownu a v podání těch nejostřílenějších borců z postoje,“ oznámilo vedení organizace pouhé dva dny před celou akcí.

Sehnat v období mezi svátky „provozushopné“ bojovníky musel být pořádný oříšek. Nakonec se povedlo sestavit čtyři hodně zajímavé dvojice. Fanoušky asi nejvíce zarazilo jméno Denise Farkaše, který měl v pondělí boxerský zápas na Fight Night Challenge, ve kterém podlehl po krásné bitvě Kubovi Gazdíkovi.

Krátkého odpočinku se pokusí využít reprezentant bratislavského Hanuman Gymu Andrej Šimkulič. Další dvojici tvoří Andy Čehovský, který bude v souboji s Adrianem Tadlánkem obrovský favorit. Vyrovnanější záležitost by měl přinést zápas mezi Mexičanem Krivákem a Radkem Roušalem. Do akce se také dostanou Jakub Mikovčák a Tomáš Cigánik.

První bitva čeká většinu účastníků již dnes na váze. Uvidíme, kdo se přes Vánoce odvázal s řízky a salátem, a kdo naopak dokázal udržet choutky na uzdě.

OKTAGON 30, video a fight card

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!