Top-Fight.cz - bojové sporty

OKTAGON 9: Kozma vs. Kertesz o titul

Zápas pyramidy welterových vah nabídne souboj elitních mladých borců! Na jedné straně neporažený Máté Kertesz (5-0), kterému na získání československého publika stačil jediný zápas a spektakulární vítězství nad Lukášem Pajtinou z OKTAGONu 6.

„Zápas Kertesz vs Pajtina jsem viděl už několikrát, stejně tak ostatní jeho zápasy. Je potřeba si ho pořádně načíst. Každopádně mi nepřijde zase tak dobrý, jak mnoho lidí říká. Zápas s Pajtinou mu prostě sednul. Pajtina byl málo aktivní, málo se hýbal a jenom stál ve dvojáku. Takedowny dělal moc okatě a špatně je časoval, tak pro Kertesze nebyl problém to ubránit,“ říká Kozma.

Na straně druhé dobře známý David Kozma (22-10). Největší favorit na zisk titulu welterové váhy. Držitel 19 ukončení před limitem má skvělou formu. Z posledních 11 zápasů vyhrál 10 a pod OKTAGONem zničil všechny tři soupeře v prvních kolech.

„V Bratislavě uvidíme mé 4. ukončení před limitem pod OKTAGONem. Chtěl bych i tentokrát v prvním kole. Chci být ready na přípravu na titulový zápas, takže se nebudu chtít mlátit celých 15 minut,“ směje se po sebevědomém prohlášení Kozma.

Potvrdí favorizovaný Kozma svá slova? Kertesz je odhodlaný naskytnutou příležitost využít a trénuje jako nikdy. Pro porážku do Bratislavy rozhodně nejede. Mezi oběma na Štvanici proběhnul už i staredown a podle Kozmy prý Kertesz ví, co ho čeká a nemine.

„Nic jsem mu při staredownu neřekl. Nebylo potřeba. Vidĕl můj zápas, tak už ví teď, jak dopadne.“

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?