top fight logo export web
1f27eb98c581a0bf24896140258c1266a781d8ec

Oktagon hodlá atakovat rekord návštěvnosti O2 areny

Již před časem se nechal promotér Ondřej Novotný slyšet, že chce v O2 areně předvést takovou akci, kterou tuzemští příznivci bojových sportů ještě neviděli. Když zde bylo UFC, přišlo se na něj podívat 16 583 lidí a Oktagon MMA má v současné chvíli už téměř jistou záruku, že toto číslo převýší.  

Image result for oktagon 15

Dle současných informací je pro turnaj Oktagon 15 zarezervováno 19 600 míst, což je jen necelých šest set od absolutního rekordu návštěvnosti, o nějž se 2. dubna minulého roku postarala hudební kapela Metallica (20 174). Novotný se nad tímto číslem jen pousmál a hrdě pravil: „Být druhý za Metallicou? S tím dokážu žít!“

MMA je ve své podstatě stále rostoucí sport, jenž se zejména v posledních dvou letech v České republice dočkal svého největšího vzrůstu. Vrcholem tohoto vzestupu má být avizovaná „Československá bitva století“, která svůj název dostala podle velikosti a výjimečnosti akce. Můžeme totiž očekávat, že rekordy budou padat i co se počtů televizní sledovanosti týče.

A protože čas neúprosně kvapí kupředu, na Oktagonu je, aby nám postupně odhalil další trumfy pro turnaj v O2 aréně. S jedním takovým organizace vyrukovala během nedělního večera, když veřejnosti oznámila, že „předskokana“ Véghovi s Vémolou bude dělat titulová bitva dvou těžkých vah.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!