top fight logo export web
karlos vemola ivo rittig

OKTAGON je takové české UFC, tak proč jít jinam, věří Karlos svému zaměstnavateli

Hodně zajímavý pohled na kauzu kolem Lea Brichty nabídl momentálně zraněný Karlos Vémola. Česká jednička ve střední váze poukázala na naprosto zbytečné perzekuce, které Leovi hrozí a zároveň řekl, že OKTAGON je v českých poměrech stále suverénním vrcholem, a proto nemá zapotřebí držet bojovníky na sílu.

„Myslím si, že pro podporu českého MMA by ho měli nechat prostě jít. Ať si jde, když mu bude dobře jinde. OKTAGON na Brichtovi nestojí, tak se můžou trochu povznést a nechat ho být. Třeba se mu bude dařit a dostane se tam k titulu nebo to za půl roku spadne jako XFN, i když doufám, že se nestane. Ale že by o to měl být takový mediální spor, kvůli jednomu zápasníkovi, že odchází? Dokážu si představit, že by se nějaký zápasník snažil za každou cenu dostat z UFC do Bellatoru. Já OKTAGON považuji za československé UFC, tak nevím, proč z toho dělají takovou vědu, že jeden nebo několik zápasníků se snaží jít jinam. Co jsem tak pochopil, tak Brichtovi končí smlouva, tak pojďte udělat ten jeden zápas a pak ho nechte jít. Chtěl bych, aby tady MMA šlo nahoru a on je mladý kluk, co může dokázat podobné věci jako Muradov, Procházka nebo Dvořák.“

Karlos má jako v mnoha jiných věcech opět pravdu. Velikost organizace se pozná na její velkorysosti a schopnosti povznést se nad malicherné spory. Samozřejmě je také jasné, že Brichta nastolí jakýsi precedens, podle kterého se budou posuzovat i následující přestupy bojovníků a OKTAGON se tak snaží zabránit nekontrolovanému porušování smluvních dohod.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.