top fight logo export web
d8ccfe2774a35f4f78383976ed7a3aecd1b1f0b5

Oktagon Ostrava: Kozma vs. Krištofič – Informace a fight card

Po úspěchu v pražské O2 aréně bude další zastávkou organizace OKTAGON MMA – již podruhé – Ostrava. 

Největším tahákem Oktagonu 11, který se koná 16. března v Ostravě, bude bezesporu souboj o titul ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. David Kozma si pás šampióna vydobyl v minulém zápase proti Gáboru Borárošovi a vystoupal tak na pomyslný trůn. 

Kromě zmíněného zápasu mezi Davidem Kozmou a Samuelem Pirátem Krištofičem nebudou chybět ani další hvězdy Oktagonu. Miloš Petrášek se do Ostravy vrátí po nečekané porážce. Na Fight Card Oktagonu 11 bude například i Robo Pukač a Radovan Ukšrt.

OKTAGON 11 Ostrava

David Kozma (24-10) vs. Pirát Krištofič (10-2)

Hlavní tahák známe už od samotného oznámení turnaje, a sice titulovou bitvu ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. Šampion druhé série show OKTAGON Výzva, Pirát Krištofič, se hned v úvodním promo videu pojmenoval jako „Nový Král Welteru“ a pobouřil tím celou domácí scénu.

Kozma si s tím příliš velké starosti nedělá. Pozici krále domácí welterové váhy si totiž vydobyl suverénními 12 výhrami v řadě a odevzdat titul Pirátovi rozhodně nehodlá.

A i když do turnaje zbývá ještě poměrně dost času. Už teď známe velkou část startovky a bojovníky, kteří se divákům v devítitisícové Ostravar aréně představí.

Radovan Úškrt (5-2) vs. Máté Kertesz (5-1)

Hned první oznámený zápas vzbudil velké pozdvižení. Své síly v kleci totiž poměří obývaný slovenský bomber Rado Úškrt a maďarský super-talent Kertesz.

Robo Pukač (13-5-1) vs. Tomáš Kužela (25-21)

Český Thor se vrací zpět do akce a vůbec poprvé v OKTAGONU. Jeho kladivům a tvrdému stylu bude čelit slovenský diamantový čávo Robo Pukač, který v O2 aréně předvedl vítězný návrat po dlouhé pauza.

Miroslav Brož (8-0) vs. Milan Ďatelinka (5-4)

Neporažený Miroslav Brož bude v Ostravě hájit své čisté a perfektní skóre 8-0. Jeho prvním červeným políčkem a škraloupem na rekordu by se rád stal slovenský oblíbenec Ďatelinka. Ten začíná novou etapu své kariéry a posilněn dominantním vítězstvím si věří i na Brože.

Andrés Raška (7-6) vs. Václav Mikulášek (4-5)

Chybět nebude ani hezky pikantní bitva o Ostravu! Tu svedou dva tábory a nesmiřitelní rivalové. Na jedné straně semifinalista druhé série show OKTAGON Výzva Andrés Raška a na straně druhé rodák z Ostravy Václav Mikulášek.

Martin Buday (5-1) vs. Viktor Pavlíček (4-0)

Zápas o místo v titulovém duelu těžkých vah s Michalem Martínkem. Svou šanci bude chtít využít nejnadějnější slovenská těžká váha Martin Buday, který si pod křídly Attily Végha drží skvělou formu v podobě čtyř vítězství v řadě. Jeho titulové naděje hodlá pohřbít český šampion Pavlíček.

Lukáš Pajtina (3-3) vs. Michal Konrád (5-3)

Tradiční československá bitva dvou generací show OKTAGON Výzva. Miláček fanoušků Lukáš Pajtina bude chtít pomstít kamaráda a dostat se zpět do vítězného sedla, v kterém po vítězství v O2 aréně sedí Michal Konrád.

Na moravskoslezské půdě se dále představí i šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý, oblíbený Miloš Petrášek nebo i nový přírůstek OKTAGONu „Jay Jay“ Gottvald a rozhodně se máme na co těšit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.