top fight logo export web
ec56518718b7d8bf6ea5a4dd1d7806052a21fc06

Oktagon PRIME Košice – LIVE zápasy

MMA je jedním z nejrychleji rostoucích sportů současnosti a na popularitě získává nejen mezi zvětšující se členskou základnou ale rovněž sázkaři. V Košicích se představí nový formát turnaje kategorie Oktagon Prime, kde si to mezi sebou rozdají především talentovaní borci. Hlavním tahákem večera bude slovensko-maďarský duel mezi Wittnerem a Horvathem.

Své umění předvede supertalent Ronald Paradaiser, který narazí na Brazilce Cordeira, což nebude procházka růžovým sadem. Svoji doposud jedinou porážku by rád odčinil i Čech Jakub Dohnal, který má za sebou kvalitní přípravu v Thajsku. Velká očekávání přináší rovněž duel Vlasiuka s Mackem, česká bantamová jednička si drží čtyřzápasovou šňůru vítězství. Na všechny zápasy je možné si vsadit v rámci předzápasových sázek, stejně tak LIVE v průběhu jednotlivých utkání. Všechna střetnutí je pak možné sledovat díky placené službě PPV na stránkách OKTAGONU.

Založit účet u Fortuny a vybrat peníze zdarma zde!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!