top fight logo export web
Oktagon MMA miri do Kataru

Organizace OKTAGON do Kataru? Novotný má v plánu velkolepou expanzi

První kroky má organizace OKTAGON zdárně za sebou. Dvakrát vyprodaná Festhalle ve Frankfurtu svědčí o úspěšném proniknutí na německý trh.

Je nutno dodat, že hlavně karta posledního turnaje byla absolutně šitá na míru našim západním sousedům a všechny zápasy dopadly, jak měly. Díky tomu se začínají profilovat výrazné osobnosti, na kterých bude německé tažení postavené.

První je samozřejmě Stephan Puetz, který je díky svým úspěchům již nyní žijící legendou a vzhledem k jeho stylu a precizní životosprávě může vítězit klidně dalších pět let.

Druhou hvězdou je Christian Eckerlin, který svůj status celebrity potvrdil i solidními výkony v kleci. Poslední, i když trochu kontroverzní oporou, bude Hatef Moeil. Těžká váha fanoušky vždy táhla a bojovník, který si ozkoušel PFL i KSW působí opravdu hrozivě.

Právě na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 36 byl oznámen plán na pořádání turnaje v Mnichově začátkem příštího roku. Další již déle proklamovanou událostí je expanze na britské ostrovy, se kterou má pomoci John Kavanagh.

VIDEO: Losene Keita totálně sestřelil Buchingera a stal se novým šampionem Oktagonu

Ta má obsahovat i reality show Výzva, ve které budou stát na jedné straně Angličané a na druhé Irové. Pokud se vám předchozí plány zdají jako velkolepé, tak si nyní držte klobouky, protože pojedeme z kopce.

Ondřej Novotný se v rozhovoru pro The Business Soire pustil do mnohem odvážnějších vizí, které začínají řadou dalších evropských zemí a končí.. No, uvidíte samy…

„Do budoucna chceme určitě Španělsko, potom asi ještě Francii, Belgii, Nizozemsko a severské země. V nich je podle mě velký potenciál. Jsou tam bojovníci. Vikingové to mají v krvi,“ nevynechal žádnou z velmocí Novotný.

novotny vemola sypacka
Karlos Vémola

Oktagon MMA po celém světě

I toto je ale pouze jen začátek. Pokud bychom hledali nejprogresivnější zemi z hlediska rozvoje sportovní kultury a podpory sportu obecně, musí náš zrak padnout až na vzdálený Katar.

Tato zemička v jihozápadní části Perského zálivu má sice pouze něco okolo tří milionů obyvatel, ale jen do blížícího se mistrovství světa ve fotbale investovala neskutečných dvě stě miliard dolarů! Obrovské ropné bohatství je samozřejmě lákavé i pro ostatní sporty a OKTAGON by byl rád hlavním partnerem při rozvoji MMA.

„Pořádají závody motorek, formulí. Postavili kvůli tomu noční vyhřívanou trať za neskutečné peníze. My pro ně můžeme být jakousi formulí 1 v MMA, kterou si tam dvakrát ročně vezmou. Užijí si ji, sjede se tam celý svět, bude to sledovat Evropa, přijede kvůli tomu spousta turistů. Přineseme nejen boj, ale i příběhy, emoce a velkou podívanou,“ vypustil do světa extrémně zajímavou novinku Ondřej Novotný.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!