top fight logo export web
karlos vemola patrik kincl

Patrik Kincl řeší zranění ruky. Bude bitva s Vémolou?

Patrik Kincl si z titulové obhajoby proti Alexovi Lohorému odnesl zranění, které ho momentálně limituje v návratu do přípravy.

Obecně se počítalo s tím, že se na konci současného roku dočkáme duelu Karlos Vémola vs. vítěz výše zmíněného duelu, tedy Patrikem Kinclem.

Tento scénář je stále ve hře, dokonce už bookmakeři zveřejnili první kurzy, ale oficiálně potvrzené nic není. Královehradecký bijec, jemuž náleží titul šampiona střední váhy Oktagonu, současnou situace trochu napíná.

Nejprve to bylo hláškou, že „neví, zdali Karlovi vůbec má ještě čelit, když ho už hravě strčil do kapsy“, a nově je to informací, že si z duelu s Lohorém odnesl zranění.

„Jelikož jsem čekal, že proti Lohorému budu více grapplit, nechal jsem si méně zatejpovat palce. To je proto, abych měl pohyblivější ruce. Bohužel se mi to stalo osudným a palec na jedné ruce jsem si poranil. Snad to nebude nic vážného…,“ prozradil lehce znervózněný Kincl.

Situace se tedy o něco více zdramatizovala. Čistě teoreticky se může Patrik snažit zintenzivnit napětí, podráždit Vémolu a napnout diváky, než smlouvu ke své další obhajobě podepíše. Prozatím ovšem platí jeho předchozí stanovisko – že nehodlá nic řešit.

„Stále je krátce po zápase. Nechci se na téma Karlose vyjadřovat. Chci mít několik dní čistou hlavu, užívat si vítězství a neřešit žádné povinnosti, jako je návrat do přípravy apod.,“ informoval Kincl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!