top fight logo export web
d5088bba7b9061d3a91fed004e5fafda04d896a2

Pešta dal na pobídku Vémoly a v OKTAGONu okusí polotěžkou váhu. Honba za Terminátorem začíná!

Největší československá bojová organizace oznámila další posilu. Tou je druhý český zápasník, jehož kořeny jsou spjaty i s UFC. Viktor Pešta se vydal do OKTAGONu, aby si užil přítomnost domácích fanoušků, a také proto, aby mohl pronásledovat Karlose Vémolu, který mu dle jeho slov „stále uniká“.

„Pro zápas s Karlosem bych klidně shodil do devadesát trojky. Nebaví mě, jak stále vyzývá rappery, zpěváky, ale mě si netroufne. Myslím si, že si je moc dobře vědom toho, proč to dělá,“ pravil pár týdnů dozadu Pešta, jehož slova doputovala i k Terminátorovi, který odpověděl krátce a stručně. „Pokud vím, tak Pešta v polotěžké váze má 0 výher, 0 remíz. Takže já se ptám: ‚Kdo je Viktor Pešta?‘ Až porazí Miloše Petráška, Attilu Végha nebo Jeremyho Kimballa, můžeme se o tom duelu klidně i bavit, ale ať si ke mně tu cestu nejdřív prošlape.“

Chvíli se zdálo, že tato řeč zůstane bez odezvy a Viktor přeci jen zůstane ve váze těžké, ovšem jak se později ukázalo, během podpisu smlouvy s organizací OKTAGON MMA přišlo i avizované prohlášení, že se Pešta přesouvá o váhu níž, kde započne svůj lov. Jeho první soupeř se objeví už na pražské Štvanici (jméno nám bude odhaleno co nevidět), a pokud zde uspěje, pak se na OKTAGONu 15 (9. listopadu) postaví právě proti Kimballovi. Kdyby se mu podařilo oba tyto zápasy vyhrát, pro organizaci by nebylo těžké uvažovat o souboji s Vémolou.

„Nevím, jak reálný duel s Vémolou bude. Prakticky by mu nemělo stát nic v cestě, ale počítám s tím, že si Karlos zase něco najde,“ rýpnul si Pešta, který potvrzoval, že do OKTAGONu přešel hlavně kvůli dvěma důvodům. Tím prvním jsou fanoušci, tím druhým soupeři, s jakými by se rád utkal. Karlos Vémola je pochopitelně největším z nich.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!