top fight logo export web
kincl vemola nazor mma zapas oktagon

Píno Ondruš tipuje odvetu Kincl vs. Vémola. Věstí Terminátorův pád

Pokud se Karlos Vémola nakonec doopravdy hecne k odvetě s Patrikem Kinclem, dostane údajně na frak.

S touto zápasnickou předpovědí přišel Petr „Píno“ Ondruš, který se v minulosti ještě pod taktovkou XFN střetl s oběma borci. Na vlastní kůži tedy pocítil, jaké jsou jejich přednosti a kde by naopak mohly být jejich slabiny.

V souvislosti s touto skutečností Píno věstí Terminátorův pád. Údajně již v tom prvním zápase, který proti Patrikovi podstoupil, měl lehce namále.

„Podle mě vyhraje Patrik a vyhraje na body,“ řekl velmi přesvědčivě Ondruš webu expres.cz. „Za mě je Patrik Kincl jeden z nejlepších fighterů u nás. Karlos je skvělý, má nejlepší hlavu, ale technicky je Patrik úplně někde jinde,“ míní.

A nemůže být Vémola na Kincla až příliš těžký či silný? To je mimochodem věc, na kterou upozorňuje mnoho bojovníků, co s Terminátorem vstoupí do klece…

patrik kincl nazor conor mcgregor

„Já si nemyslím, že by v tom prvním zápase měl Karlos nějak silově navrch. Tam to bylo tak, že Patrik ještě nevěděl, do čeho jde, a Karlos ho rozebral hlavou, tak jako Karlose rozebral Attila před jejich zápasem. Myslím si, že jednoznačně Patrik vyhraje na body,“ cítí Ondruš.

Nyní už tedy jen zbývá dořešit, zdali si Vémola cestu do střední váhy opět najde… Ano, plánoval to původně na konec současného roku, ale teď už začal mluvit i o tom, že by se na podzim rád představil v těžké váze. To by teoreticky potom na prosinec musel shazovat pěkný ranec…

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!