top fight logo export web
Mikulasek Melis

Pi*o, že já zařval bolestí?! Jsem už takový, občas si prostě rád zařvu, oponuje Mikulášek

Vašek Mikulášek údajně neprávem prohrál zápas. Rozhodčí totiž nepoznal, že si zařval jen pro radost či ze vzrušení z fightu, a duel mu tak ukončil rovnou před očima.

Měla to být bitva, v níž dojde k vyřešení několikaletých sporů. Lidé se těšili na melu, u níž predikovali, že rozhodně nedojde na body… A také že nedošla, ačkoliv výsledek byl odlišný, než nám napovídaly papírové předpoklady.

„Baba Jaga“ začal aktivněji, vesměs to vypadalo jako fight pod jeho velením, v polovině prvního kola rozjížděl solidní ground & pound, ovšem při jednom z manévrů si nepohlídal ruku, kterou mu soupeř chytil a následně nasadil kimuru.

Mikulášek neklepal, ale z velmi bolestivé, a především hlasité grimasy v jeho obličeji oktagon sudí Pavel Touš poznal, že nejde o nic dobrého, a tak zápas ukončil. Šlo o verbální tap out (slovní vzdání např. výkřikem bolesti).

Co následovalo pak, to byla jenom čirá zloba. Mikulášek se bránil, že rozhodně nekřičel bolestí, ba naopak. Špatně vyhodnotil situaci, jeho ústa vydala zvuk a rozhodčí to neprávem ukončil. A to i navzdory tomu, že Vaška údajně dobře zná a ví, že si čas od času jen tak prostě zakřičí.

„Já křičel bolestí? Anebo jsem křičel, pi*o, a pomáhal jsem si psychicky? Sám jsi mi viděl do obličeje!“ útočil Baba Jaga na „neschopného“ rozhodčího, který jej připravil o jasnou výhru. Neboť jak bylo z dění v kleci vidět, Vašek se snažil souboj kontrolovat.

„Ano, měl jsem držet hubu, moje amatérská chyba! Ale bolestí to nebylo! Měl jsem ruku volnou, mohl jsem klepat! Nebaví mě tohle poslouchat. Kontroloval jsem zápas vestoje i na zemi. Moje chyba byla, že jsem proste takový, že si zařvu. Sám to víš, viděl jsi mě xkrát na tréninku. Neber to jako hejt, jen mi vadí, když lidi pořad mění fakta!“ zlobil se Mikulášek, jehož štvalo, že ho rozhodčí Touš dobře zná, a tudíž ví, jaké jsou jeho občasné zvukové projevy.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.