top fight logo export web
Cepo vs Penaz dockame se souboje v Oktagon mma

Pirát: Vlasto má v rukách petardy. Když se trefí, tak Peňáz sedí…

Tento zápas již visí ve vzduchu od prvního turnaje OKTAGON Underground. Vlasto Čepo si tenkrát s Matějem Peňázem vyměnili několik ostřejších vzkazů a rivalita byla rázem na světě.

Vše na první pokus zhatila zraněná ruka českého bojovníka. Kariéry obou talentovaných borců se však od té doby vydaly rozdílným směrem.

Vlasto Čepo nestačil na Poláka Strzelczyka a rozhodl se pro změnu prostředí i gymu. Matěj Peňáz naopak vyhrál první čtyři zápasy v MMA knockoutem vždy v prvním kole, kdy jedna z jeho obětí byla i výše zmiňovaný Strzelczyk.

Další dva vyhrané zápasy potom vystřelily Matěje až do boje o smlouvu v UFC. V Dana White’s Contender Series bohužel narazil Money na perfektně připraveného Američana Sedriquese Dumase, který dokázal utáhnout svoji gilotinu již po necelých padesáti vteřinách.

Peňáz se do UFC neprobojoval

Ve chvíli, kdy bylo jasné, že Matěj si na smlouvu s UFC bude muset ještě počkat, začal vznikat opět velký tlak na odložený souboj Peňáz vs. Čepo. Velkou aktivitu dělala hlavně slovenská strana, která navrhovala konkrétní datum i místo.

Peňáz se proti těmto praktikám ohradil, a i když zápas neodmítl, odsunul jeho konání na rok 2023. El Chapo by se tedy měl představit začátkem prosince na turnaji v Ostravě a Money až koncem měsíce v pražské O2 areně.

Čepo vs. Peňáz

Pokud k zápasu skutečně dojde, bude pro většinu fanoušků i bojovníků velkým favoritem Matěj. Poslední výkony obou borců ho k této úloze jasně určují, ale najdou se i tací, kteří mají naprosto opačný názor. Jedním z nich je Vlastův kamarád a bývalý sparing partner Samuel Krištofič.

„Je to zajímavé, že ten zápas už je tak dlouho ve vzduchu. Myslím si, že bychom ho všichni chtěli vidět, aspoň já určitě. Vidím, že hodně lidí podceňuje Vlasta, ale v mých očích je Peňáz jeden z nejlepších soupeřů pro Vlasta. Je to postojář, což Vlastovi vyhovuje. Na 100% je tvrdší než Peňáz, co se týká úderů i kolik snese.

Viděli jsme v Undregroundu, když měl zápas s tím mladým, tak dostal ve třetím kole overhand a padnul na prdel. Koné ho nahulil a ustál s ním toho hodně v postoji. Tohle by Vlastovi podle mě sedělo. On by se zabalil a zkracoval vzdálenost. A víme, že Vlasto má v rukách petardy.

Když se to dostane na pletivo a Vlasto trefí, tak si myslím, Peňáz sedí. Myslím si, že i Peňáz to vnímá podobně, že Vlasto pro něho není vůbec dobrý soupeř. Kvůli tomu se děje všechno to odmítání. Divím se, že to Peňázovi stojí za to. Pořád nějaké výmluvy a alibistické řeči,“ pustil se do věštění Pirát.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!