top fight logo export web
milos petrasek oktagon mma

Připravte se na zlejšího Miloše Petráška! Na Štvanici prý bude chtít soupeře zlikvidovat

Miloš „Meloun“ Petrášek je jedním z nejoblíbenějších zápasníků OKTAGONu, kterému byla předpovídána zářivá budoucnost. Jenže po třech prohrách v řadě přišla dlouhá pauza, která trvala od listopadu 2019 do července 2021!

Už 24. července ale nastoupí na Štvanici proti Chorvatovi Vladovi Neferanovičovi. Co si Petrášek od zápasu slibuje?

„Dost se těším, doufám, že ukážu svoji novou verzi. Doufám, že půjde o radikální změnu proti výkonům, které jsem podával. Doufám, že se výkon o třídu zvedne,“ prozradil Petrášek.

Meloun slibuje velkolepý návrat. Prý uvidíme nabušenějšího a hladovějšího Petráška, který se půjde do OKTAGONu hlavně porvat. Soupeře bude chtít absolutně zlikvidovat. Nejen pro sebe, ale i svou manželku a svého psa.

A co ho vedlo k návratu do klece?

Miloš nechce, aby mu ujel vlak. Uvědomuje si, že už není nejmladší a že teď už opravdu není na co čekat. Dokonce ho v dalších bojích podpořila manželka, která mu řekla, že je doma nesnesitelný, ať už jde konečně zápasit.

Koneckonců v přípravě byl Petrášek neustále, dokonce pomáhal s přípravou elitním zápasníkům, například Jiřímu Procházkovi, Karlosovi Vémolovi a Michalovi Martínkovi.

Zápas, ve kterém bude čelit nebezpečnému Chorvatovi, je pro něj velmi důležitý. Miloš musí přetnout sérii proher, zažít opět pocit výhry a restartovat svoji MMA kariéru.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.