top fight logo export web
Paddy Pimblett vaha mma

Problémy na vážení v OKTAGONu a svlékající se Paddy na UFC Londýn

Paddy Pimblett je jednou z vycházejících hvězd UFC, a kromě solidních sportovních výkonů na sebe strhává pozornost i svojí šílenou pozápasovou životosprávou.

Jídelníček založený na rychlém občerstvení a pizze pokaždé vyústí v postavu, která jen pramálo připomíná profesionálního sportovce. Nejinak tomu bylo i po posledním zápase, kde byl Paddy součástí fantastické britské jízdy.

Málokdo tak věřil tomu, že se mu povede udělat váhu bez problémů, a navíc se vyrojilo početné stádo kritiků, že si tímto stylem mladý Angličan brzy přivodí vážné zdravotní komplikace, např. cukrovku.

Pimblett dal ale dnes váhu naprosto na pána a s vystrčenou zadnicí z trenýrek vzkázal všem pochybovačům a chytrolínům, že mu mohou políbit řiť.

Na OKTAGONském vážení taková sranda nebyla. Jak je již tradicí, váhu minulo několik bojovníků. Jeden z aktérů prelims karty Martin Pipek se netrefil o čtyři sta gramů, ale čas na opravný pokus nevyužil a smíří se s odevzdáním časti výplaty.

„Dodělal bych to, ale už jsem dál hazardovat se zdravím. Půjdeme domluvenou váhu,“ vysvětlil své pohnutky Pipek.

V dalším případě se jednalo o výrazně větší nesplnění dohodnutého limitu. Matouš Kohout i Mateusz Legierski navážili přes dvaasedmdesát kilogramů. Lehká váha je o zhruba dvě kila méně, ale do dalšího shazování zasáhl lékař, který jej vyhodnotil jako rizikové a další odvodňování nedoporučil.

Štěstí v neštěstí je, že Matouš a Mateusz jdou v sobotu večer proti sobě, a tak se dá říct, že se prakticky nic neděje a nikdo nebude mít výraznou výhodu.

Oba bojovníci samozřejmě také přijdou o část gáže, ale očekávaný duel dostaneme. Těžko říct, jak jejich selhání ovlivní jejich šampionské ambice, protože z tohoto zápasu měl vyjít příští vyzyvatel pro Keitu.

V hlavním a titulovém zápase si oba znesváření bijci limit pohlídali, a tak se v sobotu večer dočkáme korunovace nového vládce polotěžké váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!