top fight logo export web
novotny brichta oktagon mma

Real Fight Arena chce zakopat válečnou sekeru! Brichtu z OKTAGONu prý klidně vyplatí

Jak se zdá, kauza Leo Brichta by mohla konečně mohla dojít ke smírnému konci, se kterým by mohly být spokojené všechny tři strany. Boris Marhanský se totiž v jednom z posledních rozhovorů vyjádřil, že ze strany Real Fight Arena by mohlo dojít k solidní finanční kompenzaci.

OKTAGON si stěžoval, že do nadějného borce investoval značnou sumu peněz a právě finanční kompenzaci RFA nabídlo jako gesto dobré vůle a snahy o urovnání sváru.

„Druhá organizace (OKTAGON) vypráví, že do Lea investovali velké peníze a teď odešel. Za mě i za mé kolegy můžu říct, že bychom neměli problém jim vyplatit celý honorář, který mu dali za poslední čtyři zápasy. Aby byli klidní a neměli pocit, že o něco přišli. Opravdu o Lea stojíme, ceníme si ho jako zápasníka i člověka. Budeme se mu snažit jenom pomáhat.“

Marhanský si myslí, že Brichta dostal za poslední čtyři vystoupení něco okolo 10 000 eur a je tedy ochotný takovou kompenzaci poslat na účet OKTAGONu. Pozitivní na celé věci je, že RFA si nechce hvězdu PriMMAt Gymu uvázat dlouhodobou smlouvou a rozhodně mu nebude bránit v odchodu do zahraničí, kde se může jeho potenciál naplno rozvinout.

„Nechceme ho brzdit, co se týká zahraničí, chceme mu pomáhat, aby se tam dostal a měl i tyhle zápasy. Leo má opravdu potenciál stát se možná tím nejlepším na světě, podobně jako například Sebastian Fapšo.“

Míček je nyní na OKTAGONské straně kurtu a uvidíme, jak se k věci postaví jeho majitelé. Ondřej Novotný se nedávno vyjádřil, že ho sice chování Lea mrzí, ale že jej stále má rád a přeje mu jen to nejlepší. Každopádně se zdá, že se věci pohnuly správným směrem a Brichtu uvidíme po Novém roce v kleci, kde mu to sluší nejvíc.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.