top fight logo export web

Real Fight Arena dál vesele loví šampiony OKTAGONu

I když se momentálně zdá, že boje mezi RFA a OKTAGONem utichly, jedná se jenom o zdánlivý klid. OKTAGON příliš nepokročil při řešení smluv s bojovníky a ti jsou nadále kontaktováni managmentem rychle rostoucího nováčka.

Poslední dvě velká jména, která RFA oslovila s nabídkou, jsou navíc držitelé titulů ve veltrové a polotěžké váze. David Kozma je už ve svém domovském PriMMAt Gymu jediný, kdo RFA nepodepsal a je jasné, že laso krouží i kolem nejdéle úřadujícího šampiona OKTAGONu.

„Myslím, že na scéně není bojovník, kterému by nenabídli smlouvu. Za mnou přišli, nabídli mi to, no já mám v OKTAGONu dobré podmínky, mám tam dobré vztahy, jsem tam šampion a tím pádem nemám důvod přestupovat.“

Další, kdo se ocitl na listině přání Borise Marhanského, byl UFC veterán a šampion divize do třiadevadesáti kilogramů Viktor Pešta. Manager Real Fight Areny potvrdil námluvy v rozhovoru pro server ČeskoslovenskéMMA.

„Ano, je to pravda. Poslední týdny jsme s jeho managmentem debatovali o více věcech a myslím, že jsme si vybudovali velmi korektní a profesionální vztah. To je v tomto odvětví velmi důležitý moment. O Viktora máme velký zájem, protože je to obrovské jméno československé MMA scény, a hlavně je znám i ve světě. Proto věřím, že se jednou ukáže i v naší organizaci, byl by to pro nás úspěch mít tak kvalitního bojovníka. Ale uvidíme, MMA je nevyzpytatelné.“

Viktor je momentálně bez smlouvy a kam povedou jeho další kroky, to je velkou neznámou. Spíš než o RFA nebo OKTAGONu se mluví o zahraničním angažmá, na které Pešta sportovně ještě rozhodně má. Například v ACA nebo KSW může dostat rozhodně větší výzvy, než jsou mu schopni zajistit domácí promotéři.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.