top fight logo export web
pesta_martinek_zapas_fight

Real Fight Arena dál vesele loví šampiony OKTAGONu

I když se momentálně zdá, že boje mezi RFA a OKTAGONem utichly, jedná se jenom o zdánlivý klid. OKTAGON příliš nepokročil při řešení smluv s bojovníky a ti jsou nadále kontaktováni managmentem rychle rostoucího nováčka.

Poslední dvě velká jména, která RFA oslovila s nabídkou, jsou navíc držitelé titulů ve veltrové a polotěžké váze. David Kozma je už ve svém domovském PriMMAt Gymu jediný, kdo RFA nepodepsal a je jasné, že laso krouží i kolem nejdéle úřadujícího šampiona OKTAGONu.

„Myslím, že na scéně není bojovník, kterému by nenabídli smlouvu. Za mnou přišli, nabídli mi to, no já mám v OKTAGONu dobré podmínky, mám tam dobré vztahy, jsem tam šampion a tím pádem nemám důvod přestupovat.“

Další, kdo se ocitl na listině přání Borise Marhanského, byl UFC veterán a šampion divize do třiadevadesáti kilogramů Viktor Pešta. Manager Real Fight Areny potvrdil námluvy v rozhovoru pro server ČeskoslovenskéMMA.

„Ano, je to pravda. Poslední týdny jsme s jeho managmentem debatovali o více věcech a myslím, že jsme si vybudovali velmi korektní a profesionální vztah. To je v tomto odvětví velmi důležitý moment. O Viktora máme velký zájem, protože je to obrovské jméno československé MMA scény, a hlavně je znám i ve světě. Proto věřím, že se jednou ukáže i v naší organizaci, byl by to pro nás úspěch mít tak kvalitního bojovníka. Ale uvidíme, MMA je nevyzpytatelné.“

Viktor je momentálně bez smlouvy a kam povedou jeho další kroky, to je velkou neznámou. Spíš než o RFA nebo OKTAGONu se mluví o zahraničním angažmá, na které Pešta sportovně ještě rozhodně má. Například v ACA nebo KSW může dostat rozhodně větší výzvy, než jsou mu schopni zajistit domácí promotéři.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!