top fight logo export web
ad2f1e0365a57f59b34856dce9e6dded815cfb95

Reinders představuje nové tváře: Gabal i Fajk předvedou v sobotu skvělé zápasy

OKTAGON 18 v Brně klepe na dveře a jedna z nejvýraznějších tváří české MMA scény, André Reinders, bude mít onen večer pořádně napilno. Na sobotní turnaj přivede ke kleci rovnou čtyři borce. Hned dva z nich přitom uvidíme pod hlavičkou organizace bojovat úplně poprvé, a tak si je pojďme jen v krátkosti představit.

Prvním nováčkem je jednadvacetiletý Peter Gabal, mezi jehož největší zbraně patří tvrdé highkicky a rychlé údery. Bojuje v opačném gardu, což může nadělat problémy nejednomu soupeři. Mezi jeho největší úspěchy patří druhé místo na mistrovství světa IMMAF 2018. Svůj debut mezi profesionály si odbyl letos v březnu, kdy si připsal první vítězství. Druhým nováčkem je Jan Fajk, několikanásobný amatérský mistr republiky.

„Svými zkušenostmi z amatérského pole dokážou předčit celou řadu profesionálů. Jejich silné stránky nebudu prozrazovat, můžu vám ale slíbit, že oba předvedou skvělé zápasy. Peter přináší na půdu OKTAGONU nový a svěží vítr. To samé platí o Janu Fajkovi. Získal několik titulů mezi amatéry a teď jsou oba připraveni se ukázat na profesionální scéně v tom nejlepším světle,” popisuje své dva talentované svěřence André Reinders. „Oba jsou jako houba. Na každém tréninku nasávají nové informace a každým dnem se posouvají obrovsky rychle nahoru. Jsou odhodlaní a tvrdě makají,” zve Reinders diváky ke sledování sobotního turnaje.

Zápasy Jana Fajka s Michalem Dubou i Petera Gabala s Martinem Muchou můžete v rámci předzápasů sledovat na PPV. Pokud sledujete Reindersův tým, tak víte, že je na posledních akcích velmi úspěšný. Poslední prohru má Reindersova stáj z třetího turnaje série Underground, kdy Václav Holota nestačil na Jakuba Klaudu. Od té doby jsou jeho svěřenci stoprocentní.

André Reinders vysílá do boje rovnou čtyři zápasníky

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.