top fight logo export web
pirat real fight arena

RFA mi poslalo hodně zajímavou nabídku, přiznává Pirát. Teď ho čeká náročné rozhodování

Bude i Samuel Krištofič dalším z řady odpadlíků, kteří vymění původní domov OKTAGON MMA za nové vody RFA?

Real Fight Arena se nám zatím ještě prakticky nepředvedla, ale už teď má opravdu vysoký potenciál. Z tuzemské scény sbírá ta největší možná jména a dalším v pořadí by mohla být dlouholetá opora OKTAGONu Samuel „Pirát“ Krištofič.

Ten během svého posledního YouTube streamu stihl odhalil, že s novým velikánem již jednal. A teď má hodně nad čím přemýšlet.

„Už jsme měli schůzku. Dostal jsem od RFA nabídku… Hodně zajímavou nabídku,“ prozradil Pirát, který se netají ani tím, že by ho změna prostředí možná i lákala.

„Momentálně budu s Ondrou Novotným řešit nový kontrakt a co jak to bude pokračovat, takže uvidíme. OKTAGON už je zaběhlý kolos. RFA se zase snaží. Pro mě není jeden ani druhý špatný. Pokecáme a uvidíme, co bude s našimi životy. Život píše smutné i veselé příběhy. Doufám však, že v mém případě budou již jen veselé.”

pirat vyjadreni

Vzhledem k okolnostem, jak tomu bylo v předchozích případech, tak pokud se Pirát bude rozhodovat hlavně na základě finančních nároků, bude mnohem pravděpodobnější, že změní prostředí. Jestli ale zůstane srdcařem, vyhraje v jeho rozhodování OKTAGON. Nechme se tedy překvapit.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.