top fight logo export web
petr knize oktagon 32

Říkám to od začátku, prostě Kozmu porazím a nazdar, netají se Kníže jasným plánem

Petr „Monster“ Kníže si i na stará kolena plánuje zopakovat událost z prosince roku 2017, kdy Davida Kozmu přetlačil na body.

Dříve to mohl čekat jen málokdo, ovšem osud zavelel, Monster se putoval skrze XFN přes IAF až do OKTAGONu a právě zde si vybojoval šanci utkat se o titul velterové váhy. A ten má shodou okolností v držení jeho starý soupeř Pink Panter Kozma.

Jelikož Kníže už Pantera dobře zná, tak ví, co by na něho mohlo platit. Toto sebevědomí se navíc projevuje na jeho slovech.

„Žádné kecy okolo mě nezajímají, prostě Kozmu porazím a nazdar!“ zní jasný plán slavného českého veterána, který se aktuálně nese na vlně deseti profesionálních MMA výher. Poslední jeho porážka se datuje až k roku 2013, kdy jej ještě udolal Karlos Vémola.

Kozma je ovšem v jiné pozici, než byl před pěti lety. Teď je to šampion, má spoustu nových zkušeností, a tak oponuje, že Monstra přetlačí.

„Nezajímá mě, co Kozma říká nebo dělá, já si jdu pro to, co mi patří, to říkám od začátku. Prostě ho porazím znovu jako předtím… Hlava! A stejně tak ho zlomím i tentokrát. Hlava je problém,“ naznačil, že tuto válku vede i teď. Ačkoliv ne fyzickou, ale mentální.