top fight logo export web
Ronald Paradeiser oktagon 25

Ronald Paradeiser hodil prohru s Buchingerem za hlavu a oznámil další zápas!

Zápasník Ronald Paradeiser patří mezi nejtalentovanější bojovníky v OKTAGONu. Ve svých třiadvaceti letech si dokázal připsat řadu cenných vítězství, díky kterým si vybojoval titulovou šanci o pás šampiona v lehké váze.

Jenže v zápase o titul narazil na legendárního Ivana Buchingera, který ho uškrtil hned v prvním kole.

Jednoznačná porážka sebrala Ronymu vítr z plachet a dost dlouho se z ní dával psychicky dohromady. Nakonec se z porážky ale dokázal oklepat. Aktuálně se totiž připravuje na svůj další zápas, který se uskuteční už na turnaji OKTAGON 25, kde se utká s nebezpečným Němcem.

Jeho dalším soupeřem bude Arda Adas, který nedávno porazil na body Marka Kisice. Arda je známý tím, že má rád tvrdé přestřelky v postoji. Má bilanci 9-4, přičemž čtyři soupeře dokázal ukončit na KO/TKO. Ani zem mu není úplně cizí, protože má dvě vítězství na submise.

A i když Němec strávil většinu své aktivní MMA kariéry ve welterové váze, nabídku na zápas s Paradeiserem v lehké váze přijal s velikým nadšením. Už 19. 6. se tak dozvíme, jestli se Rony z prohry s Buchingerem skutečně oklepal, nebo jí má stále v hlavě.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.