top fight logo export web
vemola stvanice souper

S kým bude bojovat Vémola na Štvanici? Zase jen potrava a velká bublina, říká Kincl

Štvanice se blíží a Karlos by si rád na venkovním turnaji připnul pás pro šampiona polotěžké váhy.

Bohužel, původně avizovaný soupeř, kterým měl být Brazilec Xavier, ze souboje s Terminátorem vycouval, což zdůvodnil potřebou delší přípravy. Tomu se Karlos Vémola bez váhání vysmál a požádal organizaci o sehnání adekvátní náhrady, která by mohla bojovat okamžitě o titul.

„Xaviere, slyšel jsem, že se mnou zápasit nechceš. Meleš sračky o tom, že nemáš dost času na přípravu, ale já o tom souboji s tebou mluvím poslední tři až čtyři měsíce. No co, nemusím zápasit o ten titul s tebou. Jediné, co chci, je to, abych měl opasek přes rameno. Budu tedy zápasit s kýmkoliv, koho přede mi Ondra a Palo postaví,“ apeluje Karlos na hlavní tváře OKTAGONu.

Od výzvy neuběhl ani týden a našel se první zájemce, kterého žlutočerný titul zlákal. Srbský zápasník Aleksandar Ilič se na svém Instagramu nebál vypustit pořádně ostrou odpověď.

„Joker je tady. Můj manager mi řekl, že OKTAGON má volné místo v titulovém zápase polotěžké váhy. Připravoval jsem se na účast v sezóně PFL, ale klidně budu bojovat o tenhle titul. Karlos je velmi dobrý zápasník a velká hvězda OKTAGONu. Mám na svém kontě sedm knockoutů v prvním kole a Vémola bude můj 8!“

Ilič je na první pohled velmi zajímavý soupeř, který se dokázal prosadit i v KSW, kde vypnul například Damiana Janikowského. Ten je stejně jako Karlos především vynikající wrestler, a proto se zdá, že by se Štvanice mohla dočkat zajímavého duelu.

Nadšení z možného zápasu Vémola vs. Ilič ovšem nesdílí současný šampion střední váhy Patrik Kincl. Ten na svém Instagramu reagoval následovně.

„Tož taková klasika. Papírově zajímavý a šikovný borec s pěkným rekordem. Jen tedy zápasí o váhu níž, žebříčkově na konci druhé stovky a pro jistotu čistý postojář. Žádné překvapení.“

Soupeři pro Karlose se určitě nehledají lehce a každé ohlášené jméno budí velké množství ohlasů. V Německu dostal Terminátor Poláka s černým pásem v BJJ a výsledek máme všichni v živé paměti. Nyní je pravděpodobně na řadě pohyblivější borec s nebezpečným strikingem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.