top fight logo export web
vemola novotny stvanice souper

Šampion si soupeře nevybírá, proto jsem vzal Iliče, objasnil Vémola

„Řekl jsem jasně. Pokud mi dáte na Štvanici titulový zápas, tak mi ani nemusíte posílat jméno soupeře. Výzvu jsem okamžitě přijal.“

Karlos Vémola je vrchním tahounem fanoušků. Pokud se tedy koná turnaj na tak působivém místě, jako je pražská Štvanice, Terminátor tam nesmí chybět.

Výhrou nad Polákem Pasternakem si navíc vysloužil i titulovou šanci. Výběr vhodného soupeře údajně nebyl jednoduchý, ale potom se objevila „náročná“ zkouška v podobě srbského Jokera Aleksandara Iliče.

Karlos Vémola: Byl jsem pro kohokoliv

Lev si své oběti nevybírá. Proto se Karlos ani pořádně nezajímal, o koho jde. Vmžiku výzvu přijal. A jak sám později potvrdil, jde o těžkou zkoušku, i když s ním mnozí nesouhlasí.

„Ondřej (Novotný) mi napsal: ‚Joker.‘ Odpovídám ‚Oukej.‘ Ať už by mi poslal kohokoliv, vždy bych souhlasil. V momentě, kdy je to titulový zápas, tak se o soupeři nebudu vůbec bavit. Šampion si soupeře nevybírá,“ vyjasňuje čerstvý sedmatřicátník.

Joker je náročný oponent

Že spousta lidí Aleksandara Iliče podceňuje, to nechápe jak Karlos, tak ani jeho trenér Reinders či promotér Novotný. Všichni věří v jednu věc: ten člověk má skutečně KO sílu a v KSW už potrápil jiné zvučné borce.

„Ilič mohl zápasit v PFL, dokonce mi ukázal i smlouvu. Poslední rok je nonstop v přípravě. Tento borec má na domácí scéně opravdu obrovské jméno a já nepochybuji o tom, že to je pro Karlose velmi nepříjemný frajer,“ pronesl promotér Novotný ve svém streamu.

„Spousta lidí Iliče podceňuje. Tvrdí, že je to hlavně postojář, což by prý mělo sedět více Karlosovi. Jenže zapomínají, že takhle to úplně není. V poslední době zápasil Ilič se dvěma špičkovými wrestlery. Má skvělý laterální pohyb, nástupům na takedown se umí dobře vyhnout. To by samozřejmě mohl být problém. Pokud by se totiž Karlosovi nedařilo poslat ho na zem, Ilič by ho mohl něčím dobře trefit,“ přidával se Vémolův trenér Reinders.

vemola ilic oktagon mma

A nakonec i sám Terminátor. „Oktagon mi sehnal skutečně kvalitního soupeře, co má za sebou skvělé bitvy. Porazil Janikowskiho, který je oproti mně skutečný pan wrestler. To je olympionik ve wrestlingu. Materlu hodně potrápil. Já osobně Iliče vůbec nepodceňuji. Jsem rád, že mi Oktagon sehnal takhle kvalitního soupeře.“

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!