top fight logo export web
Samuel Krištofič vám vzkazuje: Vaše sny si můžete splnit!

Samuel Krištofič vám vzkazuje: Vaše sny si můžete splnit!

Samuel Krištofič je jedním z nejlepších slovenských bojovníků, který v sobě skrývá obrovský potenciál. A i když od prosince nezápasí, protože léčí zraněné koleno, na své fanoušky nezapomněl. Na Instagramu pro ně zveřejnil motivační vzkaz.

„Řiď se vždy sebou a svými pocity. Tvé sny si můžeš splnit! A to říká kluk, co se sestrou kradl tetě Valice v bufetu nutelové pomazánky, aby měli co na svačinu. Promiň teto, hlad byl svině,“ zveřejnil na svém Instagramu!

Je hezké, že Krištofič motivuje své fanoušky a připomíná jim, že nemají zapomínat na své sny. Jak jistě víte, slovenský bojovník to neměl v dětství ani dospívaní jednoduché. Na druhou stranu vše, co prožil, ho zocelilo a umožnilo být tím, kým dnes je. A i díky tomu může motivovat ostatní.

Pirát patří k těm typům bojovníků, které buď milujete, nebo nesnášíte. Je hodně svůj a nebere si servítky. Když půjde rekonvalescence podle plánu, mohli bychom ho v akci vidět už tohle léto. Nechme se tak překvapit, kdo bude jeho dalším soupeřem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.