top fight logo export web

Sivák prozradil, proč odstoupil z pyramidy. Dočkáme se i další série Last Man Standing?

Proč Vašek Sivák odstoupil z postojářské pyramidy Last Man Standing? Tím hlavním důvodem byl soupeř Sugden, který se nehodlal vzdát. Vašek ze sebe tak musel vydat všechno a neobešlo se to bez následků. I když vyhrál, byl tak rozsekaný, že jednoduše nemohl pokračovat.

„Byla to válka od začátku do konce. Nakonec jsem vyhrál, ale soupeř byl tvrdej, nešlo si s nim hrát. Musel jsem se s ním pobít a tím vznikla zranění, se kterými prostě nešlo nastoupit do dalšího zápasu. Narážená ruka i noha, ale hlavně tři stehy v obočí. Díky všem za podporu. 16-0,” vysvětlil Vašek Sivák na svém Instagramu.

Šampiónem pyramidy byl nakonec Paleš, který vyštípal každého, kdo se mu v kleci postavil. Pořadatelé navíc prohlásili, že pokud se jim akce vyplatí, dočkáme se i pokračování. „Budeme to v nejbližší době vyhodnocovat. Určitě hraje velkou roli prodejnost PPV a celkové zhodnocení projektu. Zatím je brzy dělat závěry, ale pocity jsou dobré,” potvrdil Pavol Neruda na poturnajové tiskové konferenci.

A co dál? V nejbližší době nás od OKTAGONu čekají akce OKTAGON 22 a 23, kde se dočkáme titulových bitev Vémola vs. Ďatelinka a Kozma vs. Apollo.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.