top fight logo export web
94ac9c9dd39f75c622d4f54e9ba429d019e5baec

Škoda, že v Česku nejsou antidopingové kontroly, mrzí Vémolu, který je připravený vzít kritikům vítr z plachet

Jeho muskulaturní postava budila v očích některých fanoušků vždy pochybnosti, a proto Terminátor přiznal, že je škoda, že se také v Česku nedělají testy na doping.

Pokud soutěžíte na té nejvyšší úrovni, často se stáváte trnem v oku lidí, kteří nemohou skousnout váš úspěch.

Jinak tomu není ani v případě Karlose Vémoly, který k oživení MMA na české scéně používá mnohdy nevybíravý trash-talk, jenž je mnoha lidem proti srsti. A téže osoby považují českého Terminátora za „sypače“.

Karlos sice přiznává, že nyní už nějakou dobu testován nebyl, ale zároveň ho mrzí, že se na tuzemské MMA scéně o tomto kroku nejedná.

„Už to bude nějaký ten pátek, co jsem byl na poslední kontrole, protože se v Čechách bohužel netestuje, ale když jsem zápasil pro zahraniční organizace, tak jsem byl testovaný pravidelně,“ přiznal Terminátor v úvodním podcastu deníku Sport.

„Pak se k tomu schylovalo, když jsem v Česku zastupoval jednu amatérskou organizaci. Chtěli dělat dopingové kontroly, a tak jsem jim řekl, že půjdu první, abych vzal vítr z plachet všem haterům, co tvrdí, že sypu,“ doplnil.

Povinné testy na doping jsou i v rámci největší tuzemské MMA organizace zatím pasé, nicméně dá se počítat s tím, že jak tento sport postupně roste, budou na něj vyvíjeny stále větší nároky. A tak se do pár let jistě dočkáme několika vylepšení. 

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.