top fight logo export web
novotny ilja spor

Škondrič se vydal cestou RFA a to pro nás není přijatelné! čertí se Novotný

Nejznámější slovenský gym OFA zažívá v posledních měsících velmi turbulentní období. Již dlouho se šuškalo, že vztahy mezi některými bojovníky a hlavním bossem celé tělocvičny nejsou to pravé ořechové a nyní se vše potvrdilo odchodem hned čtveřice z nich.

Odpadlíky jsou Tomáš Deák, Fero Fodor, Rony Paradeiser a Robo Pukač. Právě poslední zmiňovaný prolomil hradbu mlčení a v OKTAGON pořadu Bez Rukavic se o celém exodusu rozpovídal.

„Ano, můžu potvrdit ty informace, že jsme odešli. Já, Feri, Tomáš Deák a Rony Paradeiser. Asi bych měl povědět důvod, ale není to jeden konkrétní důvod. Byl to vývoj mezilidských vztahů a situací. Až to dospělo do bodu, kdy jsem měl pocit, že to už není vhodné místo pro můj fighterský a osobní rozvoj.

S některými lidmi jsem měl dobrý vztah a s některými horší. Proto bych o tom už nechtěl moc mluvit, protože každá mince má dvě strany. Někdo z druhé strany by mohl zase něco říkat na mě.“

Real Fight Arena mma

Prohlášení plné náznaků a nedopovězených vět asi nejlíp vystihuje, jaká atmosféra v této obrovské továrně na bojovníky v poslední době panovala.

Podobné situace se ale stávají v tělocvičnách po celém světě, protože ukočírovat tak velké množství různých osobností, zvláště, když každá má své ego a zájmy, je ohromně těžké.

V MMA Letem světem se k situaci vyjádřil i Ondřej Novotný a také vysvětlil, jak vnímá změnu OFA gymu do barev rivala Real Fight Arena.

„Já to za ně určitě řešit nebudu. Něco si k tomu řekl Robo, něco si řekl Fero. Neviděl jsem, jestli se vyjádřil Ilja a další. Není to nic, co bychom já, Palo nebo obecně OKTAGON měli řešit. Pro mě je důležité, kdo u koho trénuje, respektive, kdo je čí manažer.

Asi není tajemstvím, že se Ilja vydal cestou RFA. To je jeho rozhodnutí, úplně v pohodě. Pro nás to samozřejmě není přijatelná cesta, to je naprosto jasné. Já s Iljou mám stejný vztah. Naprosto korektní. Vždy ho rád vidím. Teď se samozřejmě moc nevidíme a moc si nepovídáme. Domluvíme se maximálně na zápasech bojovníků, kteří jsou u nás, a to je celé.“