top fight logo export web
oktagon 28 matej penaz video

Soupeř byl tvrďák. Musel jsem si to odmakat, zhodnotil Matěj Peňáz další vítězství

Pátý zápas a opět výhra knockoutem pro Matěje Peňáze. Poprvé si ale Money vyzkoušel, jaké je to být v kleci déle než jedno kolo. Potvrdilo se tak, že náhradní soupeř, kterým byl Cheick Koné, bude asi těžší prověrkou než původně dohodnutý Vlasto Čepo.

Francouzský světoběžník, který bojoval v M1 nebo BAMMA má na kontě skoro třicet zápasů a bylo jasné, že mnohonásobná zkušenost musí v oktagonu projevit. Animal dostával své přezdívce a bojoval jako zvíře zahnané do kouta. Matěje dokázal několikrát solidně trefit, jednou jej i decentně roztancoval a na konci prvního kola mu roztrhl obočí.

„Ten úder mě zastavil. Zatřáslo to, ale nebylo to nic hrozného. Cítil jsem, že musím zpomalit. Věděl jsem, co se děje,“ zhodnotil Peňáz těžkou chvilku.

Ve druhé pětiminutovce se tempo ještě vystupňovalo a Matějovo dlouhé ruce začaly páchat čím dál větší škody. Francouz se sice snažil svazovat boj na pletivu, ale v tom mu bránil rozhodčí, který možná necitlivě oba borce často roztrhnul. V závěrečném kole stačilo již jen pár vteřin a po další kombinaci bylo hotovo!

„Bylo to delší. Myslel jsem, že to dokážu trefit rychleji. Soupeř byl tvrďák. Překvapilo mě, jak byl fyzicky silnej. Musel jsem si to odmakat.“

Heroický výkon byl po zásluze oceněný bonusem za výkon večera. Naplno se také potvrdilo, že střední váha organizace OKTAGON má regulérního borce do titulového mixu.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.