top fight logo export web
af662a58de415815f985d02b654c1026a2ed3f98

Stačí jeden úder a Vémola může jít znovu do hajan, věří Attila

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se už přesunul do Spartakus Fight Gymu, kde bude několik následujících dní trénovat po boku zkušeného Attily Végha, který mu pomůže v přípravě na nejdůležitější zápas svého života.

„Dohodli jsme se, že dojde na týdenní kemp,“ uvedl pro televizi Nova Attila Végh. „Řekl jsme mu, že jestli chce, tak mu pomůžu u nás ve Spartakus Fighting Gymu. Přijel v pondělí a bude tu do pátku. Trénuje u nás dvojfázově a tvrdě maká,“ chválil svého nového kolegu.

Ačkoliv jsou papírové předpoklady předem jasně dány, už kolikrát v minulosti se stalo, že outsider dokázal zaskočit favorita. A právě Vaška žene dopředu ohromná nenávist. Za vše, co mu kdy Karlos řekl, by ho rád 26. září v O2 Universum nechal trpět.

Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se už přesunul do Spartakus Fight Gymu

„Baba Jaga je silný chlap a vidím, že na sobě maká. Má v hlavě cíl, že chce ten zápas vyhrát. Je outsider, jako jsem byl já. Ale toto je MMA, stačí jeden úder a je po favoritovi. Takže za mě je to stále 50 na 50,“ sdělil Végh, jenž šalamounsky rozdělil šance na obě strany.

Karlos předem věří, že svého soupeře hodí na zem, kde ho „sežere“. Kdo to zažil, ví, že nechat se zavalit Terminátorem není nic příjemného.

„Každý ví, že Karlos má jednu silnou stránku, a tou je síla. Tak proč bychom hráli jeho hru a pouštěli bychom se do zápasení. Baba Jaga je bývalý boxer, má na kontě pár knokautů, a to je jeho silná stránka,“ doplnil pro TV Nova bývalý šampion polotěžké váhy Bellatoru, který se sám s Vémolou loni v listopadu utkal a poměrně hravě jej porazil ještě v prvním kole.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.