top fight logo export web
83ed8843047be3a1479c99a6a0795fffe424abe2

Štáfek: Jako fotbalista jsem si říkal, že MMA pro mě nebude problém. No a ho*no, ty vo*e!

Projekt X se vrací a my už teď víme, že v něm má účinkovat oblíbený seriálový herec Jakub Štáfek, jehož protivníkem bude vítěz první řady Peter Benko. Jak si vede český umělec v přípravě na duel, jenž se uskuteční na konci roku?

Jakub Štáfek svůj vstup do světa bojových sportů zvládl skvěle, když se uvedl boxerskou výhrou v pražské Lucerně. Nyní si řekl, že se své možnosti pokusí posunout ještě kousek dál, a to v souboji s MMA pravidly ve váhové kategorii do 84 kilo.

„Zejména ty nohy jsou strašný, ale lepší se to!“ pravil český herec již po pár pravidelných lekcích. „Na začátku, kdybyste viděli první tréninky na nohy, ty vole (smích)… Já jakožto fotbalista jsem si říkal: ‚Jó, to dám, když umím kopat do balonu.‘ No a hovno, ty vole!“

Celou Jakubovu přípravu si můžete prohlédnout v přiloženém videu. 

A co o tomto duelu tvrdí Peter Benko? „Na to, jak Štáfka porazím, se můžete přijít podívat do vyprodané O2 areny!“

Odpověď však na sebe nenechala dlouho čekat. „Vlk taky sliboval!“ kontroval osmadvacetiletý umělec, který má ještě do konce roku dost času, aby vyladil všechny své nedostatky. „Síla je, ale musíme zdokonalit fyzičku a musíme hoodně zdokonalit zem,“ připomínal Štáfkův trenér, kde v současné době vidí největší slabiny.

Naši analýzu k zápasu si můžete přečíst zde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!