top fight logo export web
pavol neruda oktagon zmeny

Stala se z nás mezinárodní organizace, očekávejte velké změny, navnadil šéf OKTAGONu

Spoluzakladatel OKTAGONu Pavol Neruda se nemůže nabažit úspěchu, kterého jeho organizace dosáhla v Německu. Fanoušci se teď mohou těšit na velké změny.

Učinit takto obří krok nebývá jednoduché. Abyste se k němu mohli odvážit, musíte být velmi populární doma, lákat zahraniční bojovníky a mít stálý finanční příjem.

OKTAGON na to čekal dlouhá léta, aby se mohl dostat do pozice, ve které je dnes, a proto nyní může svůj lukrativní obsah nabízet už nejen českému či slovenskému publiku, ale například i německému. A jen u něj to pochopitelně nezůstane, bude se stále expandovat.

ondrej novotny oktagon prime 5

Neruda chválí Oktagon v Německu

„Je to jeden z největších milníků. První zásadní chvíle byla, když jsme přinesli televizí show Oktagon Výzva, druhým milníkem byl Zápas století a toto je třetí nejvýznamnější krok celé naší historie. Je to zlomový moment a změní se tak moc věcí, že možná ani my sami si to všechno neuvědomujeme,“ promluvil Pavol Neruda.

„Tato doba je extrémně turbulentní a všechno je nové i pro nás. Stáváme se mezinárodní organizací. Od této chvíle už spousta věcí nikdy nebude tak jako dřív. To například znamená, že mnoho věcí, které doteď byly v češtině, budou v angličtině. Budeme překládat všechno, co půjde, ale zkrátka některé věci budou anglicky,“ vyjasňuje, jakým směrem se teď budou věci vyvíjet.

„Byli bychom proto rádi, pokud by se na to fanoušci připravili a pochopili to, protože pokud máme růst a stát se světovými, musí to přijít. Některé momenty a rozhovory proto budou v angličtině a je to i pro nás velká výzva, ale bez toho se nedá růst. Od této chvíle to tedy bude navždy jinak – i na Štvanici a všude jinde,“ podotkl.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.