top fight logo export web
2f34225765e577a0354bab645ba35a92bd482e69

Tak to bude bitva! Odveta Petrášek vs. Kimball v Ostravě je téměř jasnou záležitostí!

Miloš „Meloun“ Petrášek stále nemůže rozdýchat prohru z o2 areny, kde ho v listopadu knokautoval UFC veterán Jeremy Kimball. Ten si přijel do Prahy jako pán, fotil se u památek, převážil o tři kila a v divoké přestřelce pak Petráška vypnul. Jeremy se trápil v sauně a dostal se na váhu 95,9. Zápas se po domluvě obou stran uskutečnil. 

Meloun ihned přišel s jasným prohlášením: „Klidně ať mě znovu knokautuje, ale aspoň si potvrdím, jestli na to vážně nemám anebo jsem jen udělal chybu, která mě stála zápas. Odvetu si zasloužím a vsadím na to klidně svojí kariéru.“

Organizace Oktagon není vůbec proti. Miloš Petrášek se tak pravděpodobně dočká vytoužené odvety s coloradským Grizlym na akci Oktagon 11!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!