top fight logo export web
karlos vemola svatba

Terminátor se letos nežení! Karlos Vémola a Lela Ceterová zrušili svatbu

Velkolepá veselka bojovníka Karlose Vémoly a jeho snoubenky Lely Ceterové letos nebude. Jednak kvůli tomu, že Terminátora čeká série operací, a také, že Lela má rizikové těhotenství. Co se svatbou bude?

Očekávání byla veliká. „Chceme, aby na naši svatbu nikdy nikdo nezapomněl. Bude to nezapomenutelný zážitek nejen pro nás, ale i pro hosty. Máme pro ně velká překvapení,“ těšila se ještě na začátku června modelka.

Jenže nakonec je vše jinak. Svatba je zrušena a to hned z několika důvodů. Prvním je samozřejmě zdravotní stav Karlose Vémoly, který má po operaci trženého tricepsu a ještě minimálně jeden zákrok ho čeká. Druhým je rizikové těhotenství Lely. A tak došlo na odložení svatby na příští rok.

„Je to tak, svatbu jsme odložili. Karlose čekají ještě operace a já mám rizikové těhotenství. Svatbu bychom si neužili, jak bychom chtěli. A tak jsme se dohodli, že ji přeložíme. Pro nás je velmi důležité magické datum našeho seznámení, proto jsme to přeložili až na další rok,“ prozradila Lela.

Ale přesunutí svatby má i svá pozitiva. „Narodí se nám miminko, takže na svatbě už budeme čtyři. Navíc stihnu krásně zhubnout po těhotenství. Hlavní je, abychom byli všichni zdraví, a s velkou parádou si to užili,“ dodala Terminátorova snoubenka.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.