Top-Fight.cz - bojové sporty
David Kozma bude tátou! Šampion by bral klidně kluka, je s ním prý méně starostí

Trénuj honění kuřat, radí Vémola hvězdě veltrové divize

Do dalšího turnaje organizace OKTAGON zbývá méně než měsíc a o složení hlavního zápasu je konečně definitivně jasno.

Miláček ostravských ochozů David Kozma byl jasný již delší dobu, ale o jeho soupeři panovaly nejasnosti. Původně zamýšlený Petr Monster Kníže si musí vzít delší zdravotní volno, než se předpokládalo a musela se tak najít adekvátní náhrada. Ta se nabídla sama již po turnaji OKTAGON 27.

Rozjařený vítěz hlavního zápasu a čerstvý dvojnásobný šampion vyslovil myšlenku, které se v první chvíli všichni smáli. Útok na třetí titul a zápis do historických análů MMA se zdál vzhledem k váhovému deficitu absurdní. Od Ivanova vítězství ale uteklo několik měsíců a zápas šampiona pérové a lehké váhy proti držiteli veltrového opasku se stal realitou.

Růžový Panter byl nedávno hostem talk show Karlose Vémoly a na střet se slovenskou legendou došla samozřejmě řeč. Terminátor poradil Davidovi, ať si do klece vypustí hejno kuřat a snaží se je chytat. Přesně to ho prý čeká v blížícím se zápase.

Že bude Kozma těžším borcem a Buchinger se bude spoléhat na svoji pohyblivost a techniku, to je jasné již teď. Oba borci mají famózní kardio a většinu svých zápasů táhnou na body. Tento scénář se dá očekávat i v Ostravě a nás tak pravděpodobně čeká dlouhý zápas, ve kterém bude Kozma díky svým fyzickým parametrům jasným favoritem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email