Top-Fight.cz - bojové sporty
Václav Mikulášek: Dlouho jsem neměl žádné drogy. Jsem nervózní a už chci zápasit

Václav Mikulášek: Dlouho jsem neměl žádné drogy. Jsem nervózní a už chci zápasit

Václava Mikuláška čeká už 1. května křest ohněm. Postaví se proti norskému zápasníkovi Robertsenovi, který vydržel s Karlosem Vémolou až do třetího kola.

Robertsen je v zápase velkým favoritem, navíc se nechal slyšet, že to bude jeho poslední bitva v kariéře. Jak se Mikulášek před soubojem cítí?

OKTAGON 23 klepe na dveře, a tak Mikulášek ladí váhu. „Fyzičku už nenahoním, takže se soustředím hlavně na rychlost a dělání váhy. Už je to dlouhé a jsem unavený,” přiznal Mikulášek.

I když je Vašek vyčerpaný, smysl pro humor ho neopouští. „Jsem bez sacharidů, bez cukrů. Mám hlad, chci zápasit, jsem nervózní. Dlouho jsem neměl žádné drogy, tak víte, jak to je…”

A co říká na svého soupeře Robertsena? Rozhodně ho nepodceňuje. “Soupeř je šikovný. Je to tvrďák. Na druhou stranu to není zemař ani postojář. Je něco mezi. V jeho postoji vidím strašné mezery, na zemi taky. Já sice nejsem dokonalý, ale dost jsem se připravoval. Každopádně, než abych kecal, tak to radši předvedu v zápase,” dodal Baba Jaga.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin