top fight logo export web
Václav Mikulášek: Dlouho jsem neměl žádné drogy. Jsem nervózní a už chci zápasit

Václav Mikulášek: Dlouho jsem neměl žádné drogy. Jsem nervózní a už chci zápasit

Václava Mikuláška čeká už 1. května křest ohněm. Postaví se proti norskému zápasníkovi Robertsenovi, který vydržel s Karlosem Vémolou až do třetího kola.

Robertsen je v zápase velkým favoritem, navíc se nechal slyšet, že to bude jeho poslední bitva v kariéře. Jak se Mikulášek před soubojem cítí?

OKTAGON 23 klepe na dveře, a tak Mikulášek ladí váhu. „Fyzičku už nenahoním, takže se soustředím hlavně na rychlost a dělání váhy. Už je to dlouhé a jsem unavený,” přiznal Mikulášek.

I když je Vašek vyčerpaný, smysl pro humor ho neopouští. „Jsem bez sacharidů, bez cukrů. Mám hlad, chci zápasit, jsem nervózní. Dlouho jsem neměl žádné drogy, tak víte, jak to je…”

A co říká na svého soupeře Robertsena? Rozhodně ho nepodceňuje. “Soupeř je šikovný. Je to tvrďák. Na druhou stranu to není zemař ani postojář. Je něco mezi. V jeho postoji vidím strašné mezery, na zemi taky. Já sice nejsem dokonalý, ale dost jsem se připravoval. Každopádně, než abych kecal, tak to radši předvedu v zápase,” dodal Baba Jaga.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.